اراذل و اوباش تحت تعقیب در نهاوند دستگیر شد

شهدای گروه انقلابی ابوذر نهاوند به‌عنوان شهدای شاخص استان همدان انتخاب شدند

 • کد خبر : 10014

صدای نهاوند:
با توجه به نزدیک شدن به برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا، شهروندان نهاوندی خواهان شورای شهری متخصص و متعهد و معتقد هستند و نمی گذارند منفعت طلبها در شورا ورود پیدا کنند.

به گزارش پایگاه خبری صدای نهاوند، شورا و شهرداری نهادی مردمی است، که باید با خواست و اراده مردم اعضای آن انتخاب شوند، اما متاسفانه در چند روز اخیر خبری در فضای مجازی منتشر شد که نشان می دهد بازهم قرار است عده ای برای تامین منافع و خواسته های مشترک خود و بعضی کاندیداها لیستی منتشر کنند، و از مردم بخواهند به کاندیداهای رای بدهند که به جای تعهد به مردم به چند فرد امضا داده اند.

نکته حائز اهمیت این لیست وجود کاندیداهای است که سوابق و کارنامه آنها برای مردم کاملا روشن و مشخص است و از مردم نمره مردودی گرفته اند و دوم نام کاندیداهای بی تجربه و جوان که فقط به دنبال ورود به شورای شهر به هر قیمتی هستند حتی اگر شده به جای همراهی با مردم و تکریم در مقابل مطالبه مردم پای نوشته ای را امضا کنند که چند شخص آن را به جای مردم نوشته و آن را مطالبه مردمی قلمداد می کنند.

در انتخابات و ارائه این لیست اولین انحراف این است که؛ همه می گویند “ما برای خدمت آمده ایم” این دروغیست شیرین و آشکار، بهتر است گفته شود ما برای کسب قدرت و منزلت آمده ایم، برای تامین منافع عده ای که خود را برتر از مردم می دانند مگر این کار چه اشکالی دارد؟!

من می خواهم خدمت بکنم!

خب اگر واقعا می خواهید خدمت کنید بسم الله، سازمانهای خیریه و نهاد های مدنی بهترین جا برای خدمت به خلق است…!!!

بهتر است از اول راە با مردم صادق باشیم بگوییم من دنبال قدرت و اهداف شخصی و جمعی هستم اول شورا و بعد تامین منافع دوستان چونکه آنرا دوست دارم و خدمت هم به دنبال آن خواهد آمد.

ما خود نیز تا حدودی بی تقصیر از این انتخاب هایمان نیستیم.

“از ماست که برماست”

آیا از خود پرسیده ایم چرا آقا یا خانم کاندیدا را حمایت و بر پایه چه اصول و معیارهایی مردم را دعوت بە رای دادن بە او میکنیم؟؟

قطعا خیر، چون صرفا بخاطر قرابت یا همکار و همصنف بودن یا تعصبات قومی یا منافع شخصی خود و… از اشخاصی حمایت میکنیم که هیچگونه تخصص و سوابقی در زمینه عمران و توسعه شهری نداشته اند و معیارهای یک انتخاب خوب را ندارد بعد هم ایراد میگیریم چرا شهرمان اینطور شد و پیشرفتی نسب به سال های گذشته نداشتیم…!!!؟؟

همشهریان گرامی، یادمان باشد که بناست ازمیان ۶۰ کاندیدا ، تعداد ۷ نفر را انتخاب کنیم تا شهر مان را اداره کنند.

شورای شهر نهادی مردمی است نە جایی برای کسب مقام و منزلت.

شورای شهر محل آزمون و خطا نبوده و جایی برای اشتغال نیست.

شورای شهر محلی برای فعالیت ها و بنگاهداری اقتصادی اشخاص نیست.

شورای شهر محلی برای کار آموزی و هزینه کردن ازجیب مردم نیست.

شورای شهر محلی برای کسب در آمد و تحصیل مال نیست.

شورای شهر ماراتن قومی و طائفه ای نیست.

صدای نهاوند هنوز حرف دارد، حرفای از گلوی بغض گرفته مردم، صدای نهاوند هنوز فریاد دارد، فریاد مظلومانه مردمان انتهای کوچه درازه و شیخ منصور و جوادیه و دستغیب و گل زرد و ….صدای نهاوند هنوز مدافع حقوق پایمال شده مردمی است که در حسرت یک فضای سبز مناسب، یک پارک، یک فرهنگ سرا و یک سینما روزها و شب ها را سپری می کنند، صدای نهاوند هنوز به دنبال صدای های مظلومیتی مردمی است که از تبعیض و بی عدالتی بین مناطق شهری نهاوند به ستوه آمده اند.

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

 1. niazi گفت:

  پارک و فضای سبز .فرهنگسرا و سینما در نهاوند خیلی کم است.لطفا بیشترش کنند.

  (۱)
 2. M .s گفت:

  منظور لیست گروه سمن پاک و گروه ها خیریه ک خودشون لیست دادن ،یا اشخاص دیگه ای ؟

  ()

*

code

 • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
 • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش