برای طرح های اقامتگاه های بوم گردی و گردشگری تسهیلات می هیم

به خام فروشی داشته های نهاوند پایان دهید

مجوز فعالیت پتروشیمی نهاوند صادر شد

در صورت افزایش ابتلا به کرونا، کلیه محدودیت‌ها با شدت به حالت اولیه برخواهند گشت‌

بهره برداری و کلنگ زنی ۶۷ پروژه در دهه فجر در نهاوند

مجوز احداث مغازه های تجاری آموزش و پرورش نهاوند سال ها بلاتکلیف مانده است

هر دو بیمارستان نهاوند دارای سی تی اسکن شدند

نهاوند، قطب سیب درختی با کیفیت اعلا می‌باشد

معاون وزیر مسکن کشور از پروژه احداث مسکن ملی نهاوند بازدید کرد

۷۲ درصد مسکن روستایی نهاوند نوسازی شده‌ است

  • کد خبر : 10115

صدای نهاوند:
نامزد پنجمین دوره شورای اسلامی شهر نهاوند با بیان اینکه به توسعه شهرم معتقد هستم، گفت: شورا جای افراد آزموده و کارآمد است، در برابر مخالفان توسعه شهرم مانند سد می‌ایستم.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، محمدصامد جهانیان بعداز ظهر چهارشنبه در جمع حامیان بی شمار خود اظهار داشت:  با توجه به روند رو به رشدی که در زمینه توسعه شهر نهاوند برداشته شد اعتقادم این است که پروسه فعالیت های شهرداری نهاوند باید ادامه پیدا کند زیرا نهاوند همه مولفه های لازم برای اینکه به مرکز گردشگری تبدیل شود را، دارا است.

جهانیان شوراهای اسلامی شهر را بستری برای پیشرفت دانست و خاطر نشان کرد: در صورتیکه افراد اصلح برای عضویت در این پارلمان محلی انتخاب شوند، نقش شورای شهر در توسعه، عمران و آبادی شهر نقشی بی‎ بدیل است.

وی افزود: بر اساس وظایفی که برای اعضای شورای اسلامی تعریف شده است، باید بدانیم که چه افرادی در کدام حوزه می‎توانند، موفق‎تر و کارآمدتر باشند.

کاندیدای شورای شهر نهاشوشند اظهار داشت: شهروندان نهاوندی در انتخابات آتی شوراهای اسلامی شهر و روستا باید افرادی را انتخاب کنند که اطلاعات کافی از حیطه کاری محوله خود در حوزه مدیریت شهری داشته باشند.

محمد صامد جهانیان از شهروندان خواست که با آگاهی، دقت نظر کافی، شناخت کاندیداها و بررسی عملکرد و سوابق آنها در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شرکت کرده و به دور از گرایش‎های قومی، سیاسی و منفعت شخصی در این آزمون قدم بگذارند.

جهانیان گفت: مردم باید به برنامه افراد رای داده و فریب وعده‎های انتخاباتی را نخورند، تا هر کسی خود را لایق ورود به شورا و نمایندگی مردم نداند.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش