اراذل و اوباش تحت تعقیب در نهاوند دستگیر شد

شهدای گروه انقلابی ابوذر نهاوند به‌عنوان شهدای شاخص استان همدان انتخاب شدند

 • کد خبر : 10569

صدای نهاوند:
فرماندار نهاوند گفت: امسال ۳۵ میلیارد و ۶۹ میلیون تومان اعتبار به نهاوند اختصاص یافته است که نسبت به اعتبارات سال گذشته شهرستان ۳۰ درصد افزایش داشته است.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، کریم حمیدوند صبح یک شنبه در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان نهاوند اظهار داشت: اعتبارات شهرستان نهاوند در سال جاری، ۳۵ میلیارد و ۶۹ میلیون تومان تعیین شده است که از این میزان ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی، ۶ میلیارد و ۴۹۳ میلیون تومان از محل اعتبارات  سه درصد نفت و گاز و ۱۸ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی تامیین می‌شود.

حمیدوند گفت: در سال گذشته اعتبارات بازسازی قبور شهدا در بخش شهری و روستایی شهرستان، اعتبار المان شهدای گروه ابوذر و المان شهدای گمنام بام نهاوند در حدود ۹۰ درصد تخصیص داشته‌ است و امسال نیز سعی بر اتمام این پروژه‌ها داریم.

وی افزود: امسال علاوه بر ۳۵ میلیارد تومان اعتبار شهرستان، دو میلیارد تومان اعتبار نیز به بسیج سازندگی برای محرومیت‌زدایی مناطق محروم شهرستان اختصاص یافته است که برای اجرای این طرح دهستان خزل شرقی به عنوان پایلوت شده است.

فرماندار نهاوند بیان داشت: بخش کشاورزی شهرستان، راه‌ها و بهسازی روستا‌ها که نقش مهمی در جلوگیری از مهاجرت از روستاها و جلوگیری از حاشیه نشینی دارد، از زیرساخت‌های ایجاد اشتغال هستند که باید مورد توجه جدی قرار بگیرند.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

 1. الف نهاوندی گفت:

  خوب وباچشم بازجناب آقای فرماندارمواظب بودجه شهرنهاوند باشید ممکن است این هم مثل کسانیکه مریض میشوند واحتیاج به پزشک دارند به شهرهای هم جوارمراجعه کنند وسرازشهرستانهای هم جواردرآورد،خیابانها اسفالت ندارند،فرزندانمان باتحصیلات عالیه درمراکزدولتی بارتبه ها دورقمی درس خوانده اند وخونه نشینندچرا؟؟؟خوب اینها همه دلیل دارندکه فقط کسانی که درراًس کارقرارمیگیرند،اطرافیان خودشان رااول دوروبرجمع میکنند وبه اطرافیان خودشان بال وپرمیدهند،بطورمثال،خواهرزاده شما دبیرریاضی است چراباید سرکلاس نرودودرمسکن فرهنگیان کارکندخوب چون شما پشتش هستید، ولی بچه های ماچون کسی راندارند باید خانه نشین باشند بالاخره این میزها به هیچ کس بست وبقا نکرده امانت دست ماست خداوند بزرگ هم به این وسیله مارا امتحان میکند،ماهم خدایی داریم ولی سعی کنید ازاین بودجه به نحو احسن استفاده کنید،وحتی کسری هم بیاورید. تااستان همدان مجبورشود بودجه بیشتری به این شهرمرده پروراختصاص دهد،

  (۶)
 2. نیان گفت:

  مواظب بیت المال مردم باشید …

  (۳)
 3. الف نهاوندی گفت:

  من بانظر شما ب نهاوندی،وفرهنگی مخالفم،شما چرابه قول معروف،حساس شده اید،اولادرمهران نبوده درایلام بوده ودرازای خدمتش حقوق دریافت کرده،منم یکی ازفرهنگیان هستم،دوما دروغگوشمایید چون حضرت علی (ع) فرموده راست رابگوییدهرچند به ضررشما باشد،ازآشنایی درایلام زمینی بهش دادندمیتونید ازخودش بپرسید،بعد شما چرادفاع میکنید،این شهرتا امثال شماها رادارد مرده پرست است وترقی نمیکند بعدالان اداره فرهنگ دبیر ریاضی زیاد دارند،تاامثال اینها که ازبند پ استفاده میکنند امثال بچه های ما باید درخونه باشداگرجایی دیگر درس میدهد خوب اضافه کارمیگیرد واین اضافه کارباید عادلانه بین دبیران تقسیم شود،وبیخودی قضاوت نکنید،O

  (۲)
 4. فرهنگی گفت:

  امام علی (ع) فرمودند : بیماری دروغ گویی ، زشت ترین بیماری است. میزان الحکمه جلد ۳ صفحه ۲۶۷۶ حدیث ۱۷۴۲۸
  آقای الف نهاوندی : چرا اینقدر شفاف دروغ میگید از خدا نمی ترسید بنده از همکاران نامبرده در دبیرستان هستم که حتی بیشتر از موظفیش هم در مدارس نهاوند و سر کلاس حضور دارند . (اسامی مدارس در صورت لزوم وجود دارد)
  اگه بچه شما بیکاره به این بنده خدا چه ربطی داره . همین افکار و همین افراد دروغگو هستن که باعث عقب مانگی این شهرند . خیلی متاسفم.

  (-۱۹)
  • نیان گفت:

   تو که میگی دروغگویی زشت ترین … خودت نمی ترسی اینقدر واضح دروغ میگی… ما ایرانی ها عادتمون هستش تا میخوایم برچسب بزنیم و خودمون رو معصوم نشون بدیم، سراغ ائمه میریم، ولی تو زندگی روزمره همیشه مثل شمر هستیم… خداوند دروغگویان را لعنت کند. آمین

   (۹)
 5. ب نهاوندی گفت:

  با سلام جناب الف نهاوندی
  احتراما در پاسخ به اظهارات غیر منصفانه شما به عرض می رساند معضل بیکاری به تنهایی توسط هیچ فرمانداری در هیچ جای این کشور قابل حل نبوده و نیست بلکه این معضل با سیاستهای اقتصادی منطقی و علمی در ادوار گذشته و آینده حل می گردد. اما در خصوص خواهر زاده جناب آقای فرماندار ایشان با بیش از ۲۰ سال سابقه خدمت در نهاد مقدس آموزش و پرورش (۵ سال خدمت در مناطق محروم و مرزی مهران)پس از انتقال به نهاوند در یک انتخابات شفاف مورد اعتماد همکاران خود قرار گرفته و به عنوان عضو هیات مدیره تعاونی مسکن فرهنگیان در کنار انجام وظایف آموزشی خود منشا خدمات ارزشمندی از جمله ساماندهی مسکن مهر فرهنگیان بوده و در حال حاضر به عنوان مدیر پژوهشسرا در حال انجام وظایف قانونی خود می باشد و طبق قانون همه مدیران مدارس و ستادی آموزش و پرورش موظفی خود را در مرکز مربوطه تکمیل می نمایند .
  خواهشمند است جهت رضای خدا و آسودگی وجدان خود قبل از هرگونه اظهار نظر غیر منطقی و غیر منصفانه اطلاعات دقیقی در مورد آن موضوع کسب نمایید و از نامبرده طلب حلالیت نمایید.

  (-۱۸)

*

code

 • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
 • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش