اعتبار ۱۷ میلیاردی حوزه اشتغال روستایی نهاوند جذب شد

محموله ۹۵ کیلوگرمی تریاک در نهاوند کشف شد

 • کد خبر : 10640

صدای نهاوند:
معاون فرماندار نهاوند گفت: وضعیت تپه نهاوند نامناسب است و در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولین و عوامل شهردای باید پاسخگو باشند.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، سیدرضا سلامتی در جلسه ستاد ارتقا امنیت اجتماعی نهاوند با انتقاد از عملکرد شهرداری در زمینه رسیدگی و ساماندهی تپه «ابوذر» نهاوند گفت: باید با واگذاری مسئولیت به سمن ها، بخش خصوصی را در اجرای امور ترغیب کرد.

سلامتی اظهار داشت: شهرداری نهاوند علیرغم تعهد در خصوص تپه ابوذر مبنی بر رفع مشکل آبیاری و قطع آب پمپاژی از روستای مراد آباد از توابع بخش مرکزی، همچنان دست به روی دست گذاشته و پاییز و زمستان و بهار را به تابستان رساند تا برای دومین بار همچون سال قبل به شرایط اضطرار برسیم.

وی افزود: خوشبختانه سال گذشته با توجه به مساعدت دادستان و مردم روستای مراد آباد علیرغم شکایت معارضین روستا تپه ابوذر از مراحل بحرانی و گرمای تابستان بدون هیچ گونه خسارتی عبور کرد.

وی با تاکید بر اینکه تکرار مکرارات و مصوبات گذشته زیبنده جلسات نیست و باید شهرداری نسبت به وعده های خود پایبند باشد، تاکیدکرد: وضعیت تپه نهاوند نامناسب است و  برای حل مشکلات نیازمند همراهی سمن ها هستیم.

سلامتی با اشاره به اینکه منابع طبیعی متعلق به همه مردم است، افزود: در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولین و عوامل شهردای باید پاسخگو باشند چرا که از این ظرفیت بسیار کار آمد و مهم هیچگونه استفاده ای در راستای جذب گردشگر انجام نشده است.

وی در ادامه با اشاره به لزوم برقراری امنیت اجتماعی در سراب ها و تفرجگاه های نهاوند، گفت: ورود نیروی انتظامی به صورت مستمر و دائم به مکان های گردشگری علاوه بر اینکه موجب امنیتی کردن تفرجگاه ها می شود ممکن است موجب تقابل شود که در همین راستا دستور العملی تدوین و وظایف دستگاه های متولی دقیقا تشریح شده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تمامی مراکز رفاهی و خدماتی اعم از جایگاه های سوخت، مهمان پذیر ها و غیره موظف به ارائه خدمات مناسب و مورد نیاز مسافران هستند، تاکید کرد: تمامی جایگاه های سوخت باید دارای سرویس بهداشتی مجزا و سالم برای استفاده عموم باشند که در این راستا نیز طی روزهای آینده بازرسین به سطح شهرستان اعزام میشوند.

سلامتی در ادامه بااشاره به آمار ۵۰ هزار نفری ورود مسافرین به شهرستان نهاوند و اسکان در مراکز تفریحی و تفرجگاه ها طی ایام تعطیلات عید سعید فطر، گفت: امیدواریم طی ایام باقی مانده تابستان با هماهنگی و همراهی دستگاه های ذی ربط و ارتقاء سطح خدمات شاهد روند افزایش حضور مسافرین در نهاوند باشیم.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

 1. N گفت:

  نهاوند برای پیشرفته شدن و توسعه یافتگی خیلی جای کار دارد.

  (۵)
 2. الف نهاوندی گفت:

  سلام،خسته نباشید،برای اینکه کارها به تعویق میافتد،منیدازیم گردن ارگانی دگر ،،بطورمثال،بالای بلوارشهید چمران یک ماه اون ماه مبارک رمضان،تمام آسایش ماراگرفته بودند برای اینکه فرمانداری،یه قسمت اززمینهای زیرمنبع آب روفروخته بود،اونهاهم داشتند،بادوتاماشین سنگ شکن سنگ وخاک رابرداشتند،بدون اینکه آسایش مردم رادرنظربگیرند،ازتوخونه ها مارپیدامیشد،اون موقع. صدای مردم به گوش فرماندارنرسیدولی حالا معاون محترم فرماندارفرموده هرچی پیش بیاد گردن شهرداری است،لطفاًًدرکارهاتون نظم راهم رعایت کنید،آقای سلگی کیه که زمینی به عرض سی وشش مترخاک برداری کرد درماه مبارک رمضان،ولی الان همانطورمانده است اگراونقدرکه به پارک کوثرمیرسین به تپه ابوذرهم برسید شهرگلستان میشود،نه اینکه هرکارمند فرمانداری زمین بگیره اون هم ازتپه ابوذر،بعد بفروششوبرای فرزند پسرش مغازه بخره چراازثبت احوال آماری نمیگیرید که کارمندی که خونه داره دوباره زمین نگیره،بخدا فردادرقیامت باید جوابگوی این مردم باشید،درختهاش راکندند،ویاسوزاندند،آب که نیست خوب درخت باقی میماند،تورابخدامسیولین دلسوزانتخاب کنید که بهفکرتمام شهرباشد،قیصریه که مبخوای بری به بالامغازه دارجنس تمام مغازه رادرپیاده رو آورده،سرجدول هم جنس گذاشته اصلا پیاده رو نمیشود که عابرپیاده ردبشود.،توبازارومیدان پای قلعه هم همینطوراست،مامشکلاتمان رابه. چه کسی بگوییم خودتان سرنزده سری بزنید،

  (۴)

*

code

 • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
 • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش