بارش برف و برودت هوا مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی و متوسطه اول نهاوند را تعطیل کرد

اولین جلسه شورای مرکز نوآوری شهرستان نهاوند برگزار شد

فرمانداری نهاوند جهت ریشه‌کنی بیسوادی از هیچ گونه حمایتی دریغ نمی کند

پیگیر تعیین تکلیف آموزش‌دهندگان نهضت در مجلس شورای اسلامی هستیم

حرف صریح ایران در مذاکرات این است تحریم ها باید برداشته شود

نصب سیستم تهویه مکانیکی در ۶۰ درصد کلاس های درس نهاوند

ثبت تخلفات رانندگی توسط دوربین های نظارتی سطح شهر نهاوند

کاربری زمین های شهرک شهید شهید قدوسی مزروعی است

رفع مشکلات معیشت مردم از اولویت‌های اصلی دولت است

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در نهاوند

  • کد خبر : 10991

صدای نهاوند:

امام جمعه نهاوند گفت: شهادت شهید حججی مایه افتخار و عزت ملت ایران و عکس سلفی بعضی نمایندگان مجلس با زن مفسده مایه شرمندگی مردم و ملت ایران شد.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی ظهر جمعه در خطبه های نماز جمعه شهر نهاوند در مصلی امام خمینی(ره) اظهار داشت: شهید حججی رویش مسجد و انقلاب اسلامی است آن هم در زمانی که خیلی ها در مقابلماهواره، مسائل اقتصادی و تهدیدهای دشمن به زانو درآمدند و تسلیم شدند اما در این شرایط یک جوان از نسل دوم و سوم انقلاب می درخشد و وقتی  به دست داعش اسیر می شود و می خواهند سر او را ببرند با آرامش و اطمینان و اقتدار در مقابل دشمن می ایستد تا شهادت او مایه افتخار و عزت مردم ایران می شود.

مغیثی گفت: این حرکت را مقایسه کنید با حرکت بعضی از نمایندگان مجلس که با یک زن مفسده عکس سلفی گرفتند و افتخار می کنند خیلی فاصله است بین کار ارزشمند شهید حججی و اقدام زشت نمایندگان، این نمایندگان خودشان را ساقط و مایه شرمندگی مردم و ملت ایران شدند، اما شهید حججی با آن وقار مایه افتخار شد که نتیجه دین نماز و مسجد است.

وی افزود: کمک به مقاوت درست است هزینه دارد اما هزینه آن از سازش با آمریکا کمتر است.توصیه مقام معظم رهبری این است کمک به مقاومت و مقابله با جبهه استکباری وظیفه است و هزینه آن کمتر است.

امام جمعه نهاوند بیان داشت: آمریکا منشا تروریست در دنیا است امروز در هر کجای جهان تروریست ها اقدامی انجام می دهند پشتیبان آنها آمریکا است و عامل تمام جنگ های دنیا هم آمریکا است با چنین کشوری فقط باید از جبهه مقاومت مقابله کرد و به لطف خداوند رئیس جمهور احمقی قسمت آنها شده تا آبروی آمریکا در جهان برود و قدرت آنها در جهان تضعیف شود.

حجت الاسلام عباسعلی مغیثی در ادامه گشایش اقتصادی و ارتقا فرهنگ دینی مردم را مهمترین وظایف دولت دوازدهم است، عنوان کرد و افزود: از مهمترین مطالبات رهبری این موضوعات است توجه به اقتصاد،تولید داخل و حل مشکل اقتصادی ودر عرصه فرهنگ هم نباید نسبت به دین مردم بی تفاوت باشیم و نگذاریم ارزشهای دینی مردم در جامعه کم رنگ شود.

مغیثی در پایان افزود: هفته دولت فرصت خوبی است که مردم در جریان کارها و اقدامات دولت در گذشته و آینده قرار بگیرند. 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش