۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای بهسازی روستاهای نهاوند اختصاص داده شد

طرح بهسازی روستاهای عشوند و برجک نهاوند آغاز می شود

یک کشته و دو مجروح در سانحه رانندگی محور نهاوند-بروجرد

دستگیری ۵ سارق در نهاوند

  • کد خبر : 11479

صدای نهاوند:
معاون فرهنگی وزیر ورزش با بیان اینکه، مسئولیت واگذاری دوباشگاه پرسپولیس و استقلال با وزارت ورزش و جوانان نیست، افزود: مسئولیت واگذاری شرکت های دولتی با وزارت اقتصاد و سازمان خصوصی است که در این میان نقش وزارت ورزش فقط تسهیل کننده و هماهنگی است.

عبدالحمید احمدی در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند اظهار داشت: قصد وزارت ورزش و جوانان از همان روز اول آغاز به کار دولت تدبیر و امید واگذاری دوباشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی بوده است، اما واگذاری این دوباشگاه نیاز به یک سری پیش زمینه ها و مقدماتی دارد که تا وقتی این مقدمات و زمینه ها مهیا نشود انجام واگذاری ممکن نیست.

احمدی گفت: این دوباشگاه باید مستقل باشند تا دیگر نیازی به دخالت وزرات ورزش و جوانان در امور آنها نباشد اما به شرطی که زمینه واگذاری این دوباشگاه فراهم شود.

وی با بیان اینکه برخی ها می گویند مسئول واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال وزارت ورزش است اما این وزارت تمایلی به واگذاری این دوباشگاه ندارد، افزود: اصلا این گونه نیست مسئول واگذاری شرکت های دولتی طبق اصل ۴۴ وزارت اقتصاد و سازمان خصوصی است که که در این میان نقش وزارت ورزش  برای واگذاری این دوباشگاه فقط تسهیل کننده و هماهنگی است.

معاون فرهنگی وزارت ورزش و امور جوانان گفت:وزارت ورزش و جوانان در سال ۱۳۹۳اقدامات اولیه برای واگذاری این دوباشگاه را انجام داد و حتی دوبار هم مزایده آن برگزار شد اما به دلایلی که وزارت اقتصاد و سازمان خصوصی تشخیص دادند، واگذاری این دوباشگاه انجام نشد.

عبدالحمید احمدی بیان داشت: امیدواریم در دوره جدید که وزیر ورزش در حال پیگیری است با ایجاد شرایط جدید این واگذاری انجام شود چون این واگذاری برای دولت هم مطلوب و مفید است.

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش