دهیاری که نمی توانند ورودی و خروجی روستا را تمیز کند باید عزل شود

چهل و پنجمین سالگرد شهدای گروه ابوذر نهاوند برگزار شد

هدف از روستا گردی ایجاد خلق امید و ایجاد روزنه برای توسعه روستاها است

برداشت از حساب بانکی شهروند نهاوندی با ترفند فیشینگ

پرداختی‌های تبصره ۱۶ که ویژه افراد بی‌بضاعت است به خوبی عمل نشده است

۶ مجروح در تصادف جاده نهاوند- فیروزان

  • کد خبر : 11718

صدای نهاوند:
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته بسیج با همکاری و پیگیری نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در روز جمعه خبر داد.

محرم روزبه در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند اظهار داشت: همایش بزرگ پیاده روی خانواگی به مناسبت هفته بسیج روز جمعه ۳ آذرماه هفته جاری ساعت ۷صبح در مقابل شهرداری نهاوند برگزار می شود.

روزبه با بیان اینکه این همایش با هدف توسعه فرهنگ ورزش در جامعه و ایجاد روحیه ، نشاط در جامعه برگزار می شود، گفت: با تمهیدات انجام شده این همایش پیاده روی خانوادگی به صورت زنده از شبکه ۳ سیما پخش خواهد شد.

وی تاکیدکرد : شرکت کنندگان در این همایش پس از پایان ثبت نام و دریافت برگ چاپ شده را به همراه کارت شناسایی معتبر در روزهمایش همراه داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه علاقمندان برای ثبت نام و تهیه رایگان برگه شرکت در این همایش می توانند به اماکن ورزشی دولتی سطح شهر بخشداریها و ادارات و دفتر پایگاه خبری صدای نهاوند واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه کنند.

روزبه در پایان این همایش نیز به شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی ارزنده ای ماننده : یک خودرو پراید، دوچرخه ، کارت هدیه و… سایر لوازم اهدا می شود.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش