۱۳۸کیسه آرد احتکاری در نهاوند ضبط شد

نهاوند را باید قطب معدنى غرب کشور کنیم

جعفر سلگی سرپرست فرمانداری نهاوند شد

تشریح جزئیات به شهادت رسیدن شهید رفیعی از زبان دادستان نهاوند

واکنش دادستان همدان به درخواست خانواده شهید رفیعی

شهادت سرباز وظیفه مهدی رفیعی در حین عملیات با سوداگران مرگ در نهاوند

۵تیم بازرسی بر فعالیت نانوایان نهاوند نظارت می کنند

بوستان بانوان “نرگس” نهاوند با ۵ میلیارد تومان کلنگ زنی شد

تخریب ۲۲ واحد ساخت و ساز غیر مجازات در باغات نهاوند

بهره برداری از طرح آبرسانی به روستای “تپه یزدان” نهاوند

  • کد خبر : 12025

صدای نهاوند:
امام جمعه نهاوند گفت: یکی از مشکلات و دغدغه های اجتماعی شهر نهاوند وجود سد معبر است که عملکرد شهرداری در این زمینه ضعیف بوده است.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند،  حجت الاسلام عباسعلی مغیثی روز چهارشنبه در شورای فرهنگ عمومی این شهرستان افزود: سد معبر مشکلاتی را برای شهر و شهروندان به وجود می آورد که باید راهکاری اساسی برای این معضل اندیشیده شود.
وی افزود: یکی دیگر از مشکلات شهرستان نهاوند بحث عزا و عروسی است که در مراسم عروسی مزاحمت های صوتی برای مردم ایجاد می شود و در این زمینه هشدار داده است .
وی با بیان اینکه در عروسی و عزاداری ها هزینه هایی صرف موارد غیر ضروری می شود که در صورت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی می توان این هزینه ها را به سمت مسیرهای درست و حل بخشهایی از مشکلات اجتماعی مانند ساماندهی زندگی افراد بی بضاعت سوق داد.
وی ادامه داد: در چند روز گذشته ۲ مورد مراسم ختم وجود داشت که بر اساس آن وارثان متوفی هزینه مجالس ختم را صرف خرید ۱۰ کانکس برای زلزله زدگان و همچنین کمک به خرید انشعاب آب و برق برای چند نفر از افراد محروم کردند که بسیار مورد توجه قرار گرفت و باید برای ترویج فرهنگ درست اطلاع رسانی کرد تا جایگزین فرهنگ های دست و پاگیر شود.
امام جمعه نهاوند خاطر نشان کرد: اگر شورای فرهنگ عمومی را باور داریم و اعتقاد داریم که این فرهنگ ها می تواند مشکلات جامعه را حل کند لذا باید خیلی جدی تر به آن پرداخته و از نظر محتوا و هم از نظر شکلی به آن توجه لازم صورت گیرد.
رئیس شورای فرهنگ عمومی رصد مشکلات اجتماعی و فرهنگی را وظیفه مسئولان و مردم عنوان کرد و گفت: باید برای رفع معضلات و مشکلات و نارسایی ها چاره ای اندیشیده شود.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش