واحد تولیدی تعطیل شده سال ۹۳ در نهاوند دوباره احیا شد

عملیات بهسازی و ایمن سازی جاده نهاوند-بروجرد آغاز شد

راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در نهاوند تعطیل است

شهرداری باید ساماندهی ترافیک و دستفرشان نهاوند را به طور جدی انجام دهد

استشمام بویی نامطبوع بامداد جمعه نهاوند ربطی به تاسیسات شرکت گاز ندارد

۳ کشته و ۵ مجروح در تصادفات جاده نهاوند-آورزمان-ملایر

جاده نهاوند -آورزمان- ملایر جاده‌ای پر‌خطر و مرگ‌آفرین برای رانندگان است

 • کد خبر : 12459

صدای نهاوند:
عضو شورای شهر نهاوند گفت: محمد حسین پور با 7 رای موافق به‌عنوان شهردار جدید نهاوند معرفی شد.

عبدالوحید خزایی در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند اظهار داشت: اعضای شورای شهر نهاوند در جلسه جمعه شب خود با ۷ رای محمد حسن پور را به عنوان شهردار جدید نهاوند به فرمانداری معرفی کردند.

خزایی گفت: انتخاب شهردار نهاوند بیش از حد طولانی شد که علت آن معرفی شهردار قبلی بود که بنا به دلایلی حکم وی ابلاغ نشد.

وی افزود: اعضای شورای شهر نهاوند بعد از پس از کش‌وقوس‌های فراوان برای انتخاب شهردار بالاخره در جلسه جمعه شب بارأی قاطع ۷نفر اعضای شورای اسلامی شهر نهاوند محمد حسین پور را بعنوان شهردار نهاوند انتخاب و معرفی کرد.

عضو شورای شهر نهاوند در پایان گفت: امیدواریم با توجه به شرایط خاص نهاوند و نزدیکی به نوروز  مراجع قانونی ذی صلاح و استاندار همدان هر چه سریعتر نسبت به ابلاغ حکم وی همکاری کنند.

گفتنی است: محمد حسین پور متولد :۱۳۵۴ دارای تحصیلات مهندسی عمران و کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری است که بیش از ۱۷ سال سابقه کار در شهرداری شهرهای مختلف را دارد.

از جمله مهمترین سوابق وی می توان به عضو ورییس دوره چهارم شورای اسلامی شهرخرم آباد، سرپرست شهرداری خرم آباد، شهردار شهر کوهدشت، شهردار منطقه دو خرم آباد،شهردار منطقه سه خرم آباد و مدیر عامل سازمان بازیافت شهرداری خرم آباداشاره کرد.

 

 

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

 1. سینا گفت:

  با سلام
  واقعاً جای تاسف داره فردی که سرپرست شهرداری خرم آباد و شهردار منطقه ۲ و۳ خرم آباد و کوهدشت و رئیس بازیافت خخخ خرم آباد بوده شهردار نهاوند باشد متاسفم برای اعضای شورای شهر نهاوند و همچنین کسانی که به این آقایان رای دادند و مسول شهر شدند جای نگرانی دارد واقعا باید گریه کرد نه خنده.

  (۱۳)
 2. مرتضی 25 گفت:

  یک دفعه موند تو دل این شهر یک شهردار درست حسابی از تهران یا یک شهرتوسعه یافته انتخاب کنند.همش شهرهای ضعیف.

  (۱۰)
 3. محمدجواد گفت:

  سه ای انتخاب ..شورای شهر ناون

  (۷)
 4. امین صالح گفت:

  شورای شهر شهردار خوبی انتخاب نکردید.با تایید نظر دوستان فقط با لجبازی با استانداری همدان انتخاب شده.با احترامی که نهاوندیها برای خرم ابادو لرستان قائل است ولی از لحاظ شهری و سیاسی واقعا توسعه نیافته هست.و انتظارات مردمان نهاوند را برآورده نمی کند.اگر به مردم نهاونداهمیت میدهیدباکارشناسی شهردارانتخاب کنید.

  (۵)
 5. مصطفی گفت:

  باعث تاسفه که بعد چند ماه انتظار نتیجش شد این؟؟؟؟!!
  شورای شهر در راستای لجبازی با استانداری همدان گزینه های اصلح را از دست داد تا پس از کلی کش وقوس از خرم اباد ،شهری که شدیدا با چالش و بی نظمی روبه روست وبه لجاظ مدیریت شهری وسیاسی بسیار ضعیف است سکان شهرداری شهری مثل نهاوند با طیف گوناگون انتقادات وپیشنهادات واگذار شود،فردی که در رزمه کاری خود هیچ گونه وجه اشتراکی با خواسته های به حق مردم نهاوند نمی تواند داشته باشد وپس از مدتی فرصت ساخت دوباره شهر را از دست یافته خواهیم دید وپشیمانی و روز از نو …

  (۳)

*

code

 • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
 • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش