واحد تولیدی تعطیل شده سال ۹۳ در نهاوند دوباره احیا شد

عملیات بهسازی و ایمن سازی جاده نهاوند-بروجرد آغاز شد

راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در نهاوند تعطیل است

شهرداری باید ساماندهی ترافیک و دستفرشان نهاوند را به طور جدی انجام دهد

استشمام بویی نامطبوع بامداد جمعه نهاوند ربطی به تاسیسات شرکت گاز ندارد

۳ کشته و ۵ مجروح در تصادفات جاده نهاوند-آورزمان-ملایر

جاده نهاوند -آورزمان- ملایر جاده‌ای پر‌خطر و مرگ‌آفرین برای رانندگان است

 • کد خبر : 12571

صدای نهاوند:
فرماندار شهرستان نهاوند گفت: مدیر جدید آموزش و پرورش نهاوند افرادی را که در اداره آموزش و پرورش مسئولیت دارند اما در برابر دولت قرار دارند تغییر دهد.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، کریم حمیدوند صبح یک شنبه ۲۳ بهمن ماه در مراسم تکریم و معارفه مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان نهاوند در سالن اجتماعات شهید باهنر با ابرازناراحتی از رفتن رئیس آموزش و پرورش شهرستان گفت: دو سال در برابر فشارها مقاومت کردم که ایشان نرود چرا که او مدیر شجاعی بود که همسو با دولت درخشید.


 حمیدوند با بیان اینکه هادی سلگی در طول مسئولیت خود فراجناحی عمل کرد و وارد باندبازی و گروه‌بازی نشد، افزود:هادی سلگی در مدیریت خود کسی را قلع و قمع نکرد و جایگاه آموزش و پرورش را حفظ کرد و در این مدت مدیر شجاعی بود که  خوش درخشید و تمام انتظاری که دولت تدبیر و امید از آن داشته به خوبی پاسخگو بوده است و به قول دکتر روحانی ایشان از مدیران پاشنه کشیده بود.

وی اظهار داشت: به شخصه از رفتن رئیس آموزش و پرورش شهرستان ناراحتم به طوریکه دوسال در برابر فشارها مقاومت کردم که ایشان نرود اما اکنون برای وی آرزوی موفقیت دارم.

فرماندار نهاوند با بیان این مطلب که در اداره آموزش و پرورش افرادی مسئولیت دارند که دولتی را با پشتوانه ۲۴ میلیون رای مردمی قبول ندارند و این عده بهتر است خود کنار بروند، افزود: از رئیس جدید آموزش و پرورش شهرستان می‌خواهم برخی افراد مسئول در اداره آموزش و پرورش را که مقابل دولت قرار دارند تغییر دهد.
مدیر سابق اداره آموزش و پرورش شهرستان نهاوند نیز گفت: در طول دوران تصدی در این اداره در حوزه آموزش در تمامی شاخص‌ها افزایش داشته‌ایم.

هادی سلگی ادامه داد: همچنین در قبولی دانشگاه‌ها و هدایت‌تحصیلی و بهبود کیفیت آموزش و پرورش پیشرفت خیلی خوبی داشته‌ایم و در جشنواره‌های مختلف فرهنگی، ورزشی و پرورشی و تربیتی در استان و کشور عناوین خیلی خوب و برتری را کسب کرده‌ایم.

سلگی خاطرنشان کرد: به شخصه دوست داشتم در شهرخودم خدمت کنم اما از آنجایی‌که سرباز هستم و صرفا هرکجا باشم قصدم خدمت به مردم است، می‌گویم شما از یک دوست دور خواهید بود اما من از همه شما دوستان دور خواهم بود.

در پایان این مراسم از تلاش ها و خدمات هادی سلگی قدردانی و علیرضا غلامی بعنوان رئیس جدید آموزش و پرورش نهاوند معرفی شد.

 

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

 1. ناشناس گفت:

  تمام شهرها بدنبال مدیر بومین
  نهاوند ما بدنبال مدیر غیر بومی
  آقای بهرام نیا متشکریم

  (۳)

*

code

 • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
 • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش