شهدای ۳۰ بهمن سال ۵۲ سند افتخار و غیرت نهاوند و برافروزی شعله های انقلاب مردم

دیدار مادر شهید “حیدری” با فرزندش بعد از ۲۹ سال

استاندار همدان با خانواده شهید احمد شوهانی در نهاوند دیدار کرد

مسئولان به جای زور آزمایی سیاسی برای جابه جای مدیران به مردم خدمت کنند

  • کد خبر : 12576

رئیس اداره آموزش و پرورش نهاوند:

شناسنامه‌ام را با افتخار به نام نهاوند خواهم زد

صدای نهاوند:
مدیر اداره آموزش و پرورش نهاوند گفت: شنیدم ناجوانمردانه بعضی گفتند این مدیر پروازی است اما بنده زمان ورود به قهاوند شناسنامه‌ام را عوض کردم و اگر ثبت‌احوال اینجا نیز یاری کند با افتخار به نام نهاوند خواهم زد.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، علیرضا غلامی صبح دو شنبه در مراسم معارفه خود بعنوان رئیس جدید آموزش و پرورش نهاوند در کانون شهید باهنر گفت: خوشحالم قرعه خدمت من در شهری افتاد که شهر علما، فضلا و شهر شهیدان است،من خادم همه معلمان هستم و درب اتاق من بعد ازظهر روزهای یک شنبه و چهارشنبه به روی همه معلمان و مدیران باز است، بیایند و راهکار ارائه دهند.

غلامی گفت: صحبت های فرماندار را در خصوص آقای سلگی شنیدم و می گویم خوشا به سعادتت که چنین آوازه ای داری و امیدوارم بنده هم زمان تودیعم در نهاوند چنین بدرقه شوم. 

وی افزود: رئیس آموزش و پرورش فقط یک اسم دارد اما باید بگویم بار مسئولیت آن زیاد است. 

مدیر اداره آموزش و پرورش نهاوند ادامه داد: من از همین تریبون اعلام میکنم شنیدم ناجوانمردانه بعضی گفتند این مدیر پروازی است ولی من زمان ورود به قهاوند شناسنامه ام را عوض کردم و اگر ثبت احوال اینجا نیز یاری کند با افتخار به شناسنامه ام را به نام نهاوند خواهم زد.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

  1. محمد گفت:

    یارو از قهاوند آوردید به نهاوند باید اینچنین خوشحالی هم کنه داره بال در میاره.باید به حال این انتخاب مسئولان شهرستانمون تاسف خورد.اون از شهردار اینم آموزش پرورش!!!!!!!!!!!

    (۱۳)

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش