تفکیک زباله از مبدا باید به یک فرهنگ عمومی در نهاوند تبدیل شود

هویت جسد مجهول الهویه مشخص شد/ دستگیری قاتل

کشف بیش از ۲۲ کیلو گرم انواع مواد مخدر در نهاوند

میدان امام رضا (ع) شهر گیان نهاوند کلنگ زنی شد

کشف جسدی مجهول الهویه در باغات جاده دهنوراه نهاوند

ذخیره معدن طلای نهاوند و عیار طلای آن مشخص نیست

  • کد خبر : 12787

صدای نهاوند:
شهردار نهاوند گفت: مطالبه عمومی مردم و نیاز اصلی شهر نهاوند آسفالت خیابان ها و معابر این شهر است.

محمد حسین پور در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند اظهار داشت: در شرایط فعلی مطالبه عمومی مردم و نیاز اصلی شهر نهاوند ترمیم و آسفالت  خیابان ها ی این شهر است.

حسین پور گفت: بیشتر خیابان ها و معابر عمومی نهاوند، سالهای سال است که آسفالت نشده اند به همین علت در اثر بارش برف و یخبندان تخریب شده است.

وی گفت: یکی دیگر از دلایل تخریب آسفالت خیابان های نهاوند نمک پاشی خیابان ها در مواقع برف و یخبندان است که سالانه خسارت سنگینی را به آسفالت شهر وارد می کند.

شهردار نهاوند ترمیم و بازسازی آسفالت خیابان ها و معابر را ضروری دانست و گفت: در بسیاری از خیابان های اصلی شهر شاهد تخریب آسفالت هستیم طوری که در برخی خیابان ها گودال و چاله های بزرگی در اثر تخریب آسفالت بوجود آمده و نارضایتی شهروندان و رانندگان خودروها به خصوص تاکسی داران را بدنبال داشته است.

محمد حسین پور ساماندهی کوچه ها و خیابان های شهر نهاوند را ضروری دانست و افزود: مردم انتظار دارند کوچه ها و خیابان ها سطح شهر نهاوند بهسازی و آسفالت ریزی شود.

حسین پور ادامه داد: پس از بازدید از کارخانه آسفالت شهرداری با جدید به دنبال راه اندازی این کارخانه هستم تا ظرف ۱۵ روز آینده نهضت آسفالت را در سطح شهر آغاز کنیم.

وی در پایان ضمن قدردانی از مردم که در مدیریت شهری و تغییر مبلمان شهر ایده و نظر می دهند گفت: مردم باید مانند مطالبه و درخواستی که برای آسفالت خیابانهای سطح شهر داشتند در تمام حوزه های مدیریت شهری با بیان نظر و رای خود نیز نقشی پویا و تاثیر گذار داشته باشند.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

  1. ح گفت:

    شهرنهاوندجای توسعه ندارد ،قفل شده و فوراااا نیازبه خط کشی جدید و نقشه طراحی باز آفرینی شهری دارد.(نقشه جدیدنهاوند نیاز است)

    (۱)

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش