یک کشته و دو مجروح در سانحه رانندگی محور نهاوند-بروجرد

دستگیری ۵ سارق در نهاوند

بانک‌ها باید برای حمایت از تولیدکننگان به تبصره ۱۶ قانون بودجه عمل کنند

۱۰ میلیارد تومان برای تعریض جاده نهاوند-فیروزان اختصاص داده شد

  • کد خبر : 12801

صدای نهاوند:
فرماندار نهاوند با بیان اینکه دستگاه های ناتوان در جذب اعتبارات تخصیصی، جریمه می شوند، گفت: سال آینده نیز اعتبارات این دستگاه ها قطع و یا کاهش می یابد.

به گزارش صدای نهاوند، کریم حمیدوند روز یکشنبه در نشست اعضای کمیته برنامه ریزی نهاوند، افزود: برخی از دستگاه های اداری هنوز نتوانسته اند برای انجام طرح های خود قراردادی امضا کنند که این مساله نشان دهنده کم کاری آنهاست.
وی از اختصاص ۱۳ میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال اعتبار برای روستاهای بدون دهیار و مناطق عشایری خبر داد و گفت: این اعتبارات با هدف توسعه و حمایت مناطق یاد شده، اختصاص یافت.
وی با اشاره به اختصاص پنج میلیارد ریال اعتبار برای سراب فارسبان، گفت: اگر اعتبارات تخصیصی هزینه نشود، سال آینده اعتباری برای این منطقه از سوی کمیته برنامه ریزی پیش بینی نمی شود.
حمیدوند گفت: امسال به منظور توسعه بخش کشاورزی و بازسازی نهرها ۴۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شد و علاوه بر آن جهاد کشاورزی نهاوند توانست از محل منابع ملی ۲۶ میلیارد ریال دیگر جذب و هزینه کند.
وی در خصوص برخورد با دست فروشان در ایام پایانی سال گفت: در ایام منتهی به سال جدید راهبرد ما حفظ وضع موجود و جلوگیری از گسترش این پدیده است اما سال آتی با توجه به اینکه دست فروشان عامل سد معبر هستند، با این قشر برخورد قانونی می شود./ایرنا

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش