میدان امام رضا (ع) شهر گیان نهاوند کلنگ زنی شد

کشف جسدی مجهول الهویه در باغات جاده دهنوراه نهاوند

ذخیره معدن طلای نهاوند و عیار طلای آن مشخص نیست

همه دستگاه های اجرایی نهاوند باید در شرایط بحرانی وارد عمل شوند

وقوع دو زلرله در ۳ دقیقه در نهاوند/ آماده باش ستاد بحران

استخرهای پرورش ماهی نهاوندیک سال فاقد هرگونه فعالیت بوده اند

تمامی منابع تولید آب شرب روستاهای نهاوند سالم و فاقد آلودگی است

صدور پروانه بهره برداری از معدن طلای «عشوند» خاک نهاوند را طلایی کرد

  • کد خبر : 12801

صدای نهاوند:
فرماندار نهاوند با بیان اینکه دستگاه های ناتوان در جذب اعتبارات تخصیصی، جریمه می شوند، گفت: سال آینده نیز اعتبارات این دستگاه ها قطع و یا کاهش می یابد.

به گزارش صدای نهاوند، کریم حمیدوند روز یکشنبه در نشست اعضای کمیته برنامه ریزی نهاوند، افزود: برخی از دستگاه های اداری هنوز نتوانسته اند برای انجام طرح های خود قراردادی امضا کنند که این مساله نشان دهنده کم کاری آنهاست.
وی از اختصاص ۱۳ میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال اعتبار برای روستاهای بدون دهیار و مناطق عشایری خبر داد و گفت: این اعتبارات با هدف توسعه و حمایت مناطق یاد شده، اختصاص یافت.
وی با اشاره به اختصاص پنج میلیارد ریال اعتبار برای سراب فارسبان، گفت: اگر اعتبارات تخصیصی هزینه نشود، سال آینده اعتباری برای این منطقه از سوی کمیته برنامه ریزی پیش بینی نمی شود.
حمیدوند گفت: امسال به منظور توسعه بخش کشاورزی و بازسازی نهرها ۴۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شد و علاوه بر آن جهاد کشاورزی نهاوند توانست از محل منابع ملی ۲۶ میلیارد ریال دیگر جذب و هزینه کند.
وی در خصوص برخورد با دست فروشان در ایام پایانی سال گفت: در ایام منتهی به سال جدید راهبرد ما حفظ وضع موجود و جلوگیری از گسترش این پدیده است اما سال آتی با توجه به اینکه دست فروشان عامل سد معبر هستند، با این قشر برخورد قانونی می شود./ایرنا

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش