میدان امام رضا (ع) شهر گیان نهاوند کلنگ زنی شد

کشف جسدی مجهول الهویه در باغات جاده دهنوراه نهاوند

ذخیره معدن طلای نهاوند و عیار طلای آن مشخص نیست

همه دستگاه های اجرایی نهاوند باید در شرایط بحرانی وارد عمل شوند

وقوع دو زلرله در ۳ دقیقه در نهاوند/ آماده باش ستاد بحران

استخرهای پرورش ماهی نهاوندیک سال فاقد هرگونه فعالیت بوده اند

تمامی منابع تولید آب شرب روستاهای نهاوند سالم و فاقد آلودگی است

صدور پروانه بهره برداری از معدن طلای «عشوند» خاک نهاوند را طلایی کرد

  • کد خبر : 12844

صدای نهاوند:
فرماندار نهاوند گفت: سهمیه تعهد اشتغال این شهرستان در سال جاری هزار و 935 نفر بود که از این تعداد تاکنون هزار و 679 نفر معادل 87 درصد در سامانه رصد ثبت و محقق شده است.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، کریم حمیدوند در کمیته اشتغال و سرمایه گذاری نهاوند افزود: البته تعدادی از اشتغال ایجاد شده توسط اداره ها هنوز در سامانه رصد ثبت نشده که با احتساب این تعداد میزان تحقق به ۱۰۰ درصد می رسد.
وی افزود: با توجه به سیاست دولت در زمینه اشتغال امسال اعتبارات خوبی برای بخش اشتغال روستایی منظور شد که با اجرای طرحهای معرفی شده می توان در مناطق روستایی اشتغال پایدار ایجاد کرد.
وی گفت: مهمترین راه برای ایجاد اشتغال، فراهم آوردن زمینه های سرمایه گذاری بخش خصوصی است که در این زمینه ما قاطعانه و با تمام قوا از سرمایه گذاران حمایت های لازم انجام می شود.
فرماندار نهاوند با بیان اینکه شهرستان نهاوند ظرفیت های خوبی برای توسعه سرمایه گذاری دارد افزود: این ظرفیت می تواند سرمایه گذاران را برای فعالیت ترغیب کند لذا همه مسئولان مرتبط باید پای کار بوده و با رفع موانع موجود زمینه اشتغالزایی را در شهرستان فراهم کنند.
حمیدوند ادامه داد: با توجه به موقعیت جغرافیایی نهاوند به تازگی یکی از سرمایه گذاران با بررسی وضعیت شهرستان آمادگی خود را برای ایجاد مرکز پرورش ‘گوزن’ اعلام کرد که در این زمینه باید همکاری های لازم انجام شود.
وی افزود: البته تاکنون طرحهای خوبی در سطح شهرستان اجرا شده و یا مراحل اجرایی آن آغاز شده که با آماده سازی و بهره برداری از آنها وضعیت اشتغال در سطح شهرستان تا حدودی بهتر می شود.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش