افزایش ۵٠ درصدی قیمت نان، باید موجب کیفیت مطلوب نان و رضایتمندی مردم شود

شهرستان نهاوند سند توسعه و چشم انداز ندارد

خبرنگاران شهرستانی با مشکل جدی مسکن روبرو هستند

۱۳۸کیسه آرد احتکاری در نهاوند ضبط شد

نهاوند را باید قطب معدنى غرب کشور کنیم

جعفر سلگی سرپرست فرمانداری نهاوند شد

تشریح جزئیات به شهادت رسیدن شهید رفیعی از زبان دادستان نهاوند

واکنش دادستان همدان به درخواست خانواده شهید رفیعی

شهادت سرباز وظیفه مهدی رفیعی در حین عملیات با سوداگران مرگ در نهاوند

۵تیم بازرسی بر فعالیت نانوایان نهاوند نظارت می کنند

  • کد خبر : 12858

صدای نهاوند:
مراسم رونمایی از مستند ۹۰ دقیقه ای میراث گاماسا با حضور مسئولان استانی و شهرستان در نهاوند برگزار شد.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، مدیر کل صداو سیمای مرکز همدان در این مراسم اظهار داشت: نهاوند یک شهرستان تاریخی و انقلابی با ظرفیت‌های بالایی است که باید توانمندی‌های تاریخی مذهبی وکشاورزی و گردشگری آن برای توسعه بهتر به دنیا معرفی شود.

دکتر مهدی دهقان نیری گفت: در زمینه معرفی توانمدی نهاوند در بخش‌های گردشگری میراث فرهنگی در سال‌های اخیر کار‌های خوبی شده است و امروز نیز با رونمایی از مستند بلند ۹۰ دقیقه میراث گاماسا که کار تهیه و تولید آن ۱۱ ماه به طول انجامید و برای ساخت آن چهار صد میلیون تومان هزینه شده که در فروردین سال آینده از شبکه‌های مختلف صداو سیما مانند همدان یک سه جام جم ومستند پخش می‌شود.

وی گفت: رویکرد شبکه استانی همدان تغییر کرده است و در سال آینده سریال شهدای گروه انقلابی ابوذر نهاوند با امکانات به روز و مدرن تولید می‌شود همچنین شهرستان نهاوند جزو نخستین شهرستان‌های استان است که به صورت زمینی و ماکروویو امکان ارتباط زنده تلویزیونی در آن با موفقیت آزمایش شد و برنامه رونمایی از مستند میراث گاماسا به صورت زنده از شبکه استانی پخش شد.

مدیر کل صداوسیمای همدان افزود: در این تغییر و رویکرد جدید رسانه ملی در استان در سال آینده هر شهرستان می‌تواند با امکانات خود از همه توانمندی‌ها و ظرفیت خود جهت توسعه و ایجاد اشتغال یک ساعت در روز برنامه تولید کند و همکاران ما آن را در شبکه استانی پخش می‌کنند و در دور جدید مدیریت صدا و سیما استفاده از همه توانایی‌ها و برنامه‌های مشارکت محور در هر شهرستان و بخش از سراسر استان است.

وی اظهار داشت: به غیر از ساخت سریال گروه انقلابی ابوذر نهاوند در سال آینده مستند و فیلم سینمایی شهید حاج حسین همدانی و مرحومه حاجیه خانم حدیث چی دباغ به همراه چندین مستند دیگر توسط شبکه استانی تولید و از شبکه‌های سراسری پخش می‌شوند.

دکتر دهقان نیری به صورت جداگانه با فرماندار و امام جمعه نهاوند در مورد مشکلات و توانمندی‌های نهاوند و نحوه تولید برنامه دیدار و گفت و گو کرد وی همچنین با حضور بر سر قبر مرحوم بابا علی ظفری در روستای فیازمان از همکاران واحد تاسیسات صداوسیمای مرکز همدان در آخرین جمعه سال از خانواده و فرزندان این مرحوم تفقد و دلجویی کرد و ظفری را کارمندی خدوم و دلسوز و وظیفه شناس دانست.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش