افزایش ۵٠ درصدی قیمت نان، باید موجب کیفیت مطلوب نان و رضایتمندی مردم شود

شهرستان نهاوند سند توسعه و چشم انداز ندارد

خبرنگاران شهرستانی با مشکل جدی مسکن روبرو هستند

۱۳۸کیسه آرد احتکاری در نهاوند ضبط شد

نهاوند را باید قطب معدنى غرب کشور کنیم

جعفر سلگی سرپرست فرمانداری نهاوند شد

تشریح جزئیات به شهادت رسیدن شهید رفیعی از زبان دادستان نهاوند

واکنش دادستان همدان به درخواست خانواده شهید رفیعی

شهادت سرباز وظیفه مهدی رفیعی در حین عملیات با سوداگران مرگ در نهاوند

۵تیم بازرسی بر فعالیت نانوایان نهاوند نظارت می کنند

  • کد خبر : 12893

صدای نهاوند:
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه در سال ۹۶ ثباتی که می توانست به فضای کسب و کار، تولید و اشتغال و همچنین همدلی مردم و مسئولین در کشور کمک کند، ایجاد نشد. ما باید مسائل جامعه را شناسایی کنیم و برای جلب اعتماد مردم نسبت به مسئولین گام برداریم.

به گزارش صدای نهاوند،حسن بهرام‌نیا در رابطه با مهمترین اتفاقات سیاسی چه در داخل و چه در خارج از کشور در سال ۹۶ بیان کرد: در سال ۹۶ اتفاقات سیاسی متعددی در سطح کشور رخ داد. یکی از مهمترین اتفاقاتی که اخیرا شاهد آن بودیم، استیضاح وزرا در مجلس بود که از نظر من مقداری کام مردم و نمایندگان را تلخ کرد. مردم انتظار داشتند استیضاح خروجی داشته باشد. اما به واسطه نتیجه‌گیری که در روز استیضاح در بعضی از فراکسیون‌ها انجام شد، بعضی از فراکسیون‌ها شانه خالی کردند. براساس واقعیت ها اتفاقی که باید می‌افتاد، رخ نداد.

وی گفت: از دیگر اتفاقات سال ۹۶ برجام است. هرچند که نتیجه برجام از اول مشخص بود. اما مدتی است که مردم کشور را بازی می دهند و باعث شده به نوعی از بحث اقتصاد مقاومتی غافل شویم و همچنین مسئله خودکفایی کشور نیز تحت‌الشعاع قرار گرفت. اگر تکلیف موضوع از روز اول مشخص می‌شد، ما می‌توانستیم مدیریت بهتری داشته با شیم ولی ما مماشات کردیم و همه چیز را به برجام گره زدیم و در نتیجه امروز وضعیت‌مان بهتر نیست.

نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: از دیگر اتفاقات سال جاری شکست داعش در سوریه با وجود برنامه‌ریزی‌های کشورهای مرتجع عرب و آمریکا بود که قصد داشتند جغرافیای خاورمیانه را برهم زنند و به گونه‌ای دیگر آن را تعریف کنند. آن‌ها به دنبال این بودند تا ایران را منزوی و کوچک سازند. لکن با تدبیر  سپاه و ارتش و بسیج و تصمیمات مدبرانه این نقشه‌ها نقش برآب شد و توانستیم اقتدار خود را به رخ جهان بکشیم.

وی با اشاره به آسیب‌هایی که در فضای سیاسی کشور در سال ۹۶ دیده شد، بیان کرد: متاسفانه اجازه داده نشد ثباتی که می تواند به فضای کسب و کار، تولید و اشتغال کمک کند در فضای کشور شکل گیرد. هر از چندگاهی یکی از مقامات صحبت‌هایی را مطرح می کند که باعث دلخوری مردم می شود. امروز آنچه که باید مورد توجه همه مسئولان قرار گیرد، اتحاد و همدلی است.امروز باید از آنچه موجب جدایی بین مردم و حاکمیت می شود، خودداری کرد.

بهرام‌نیا افزود: سوء مدیریت بعضی از مدیران و وزارتخانه‌ها در خصوص وضعیت معیشت و اشتغال مردم موجب نارضایتی مردم شده است و بخشی از جریانات اخیر نیز به این مسئله برمی گردد. ما باید به دور از این مسائل و حول صحبت‌های مقام معظم رهبری مسائلی که باعث دلخوری مردم و بی‌اعتمادی آن‌ها به مسئولین می شود را شناسایی کنیم و در جهت رفع آن‌ها گام برداریم. ما باید به مسائل اقتصادی، اختلاس ها و حقوق های نجومی توجه کنیم.

وی در پایان بیان کرد: یکی از مواردی که امروز بسیار حائز اهمیت است و می تواند در اعتمادسازی مردم نسبت به مسئولین موثرباشد، طرح اعاده اموال نامشروع است که در مجلس کلید خورده است و اگر این اتفاق بیفتد خیلی از نگرانی‌ها مردم برطرف می شود.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش