راه اندازی کلینیک سیار دندانپزشکی در روستاهای محروم نهاوند

بخش صنعت در شهرستان نهاوند مظلوم واقع شده است

تفکیک زباله از مبدا باید به یک فرهنگ عمومی در نهاوند تبدیل شود

هویت جسد مجهول الهویه مشخص شد/ دستگیری قاتل

کشف بیش از ۲۲ کیلو گرم انواع مواد مخدر در نهاوند

میدان امام رضا (ع) شهر گیان نهاوند کلنگ زنی شد

  • کد خبر : 13184

صدای نهاوند:
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: متاسفانه بعد از پیروزی انقلاب تاکنون حرکت جدی و اساسی در نهاوند برای رفع مشکل اشتغال با توجه به ظرفیت‌های موجود آن انجام‌نشده است.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، احمد توصیفیان پیش از ظهر سه‌شنبه در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان نهاوند اظهار داشت: نرخ بیکاری استان همدان تک‌رقمی بوده اما میانگین نرخ بیکاری نهاوند دورقمی و بالاتر از میانگین استان همدان بوده است.

توصیفیان گفت: برای حل مشکل بیکاری نهاوند نیاز به همراهی و همفکری بیشتری بین بانک ها، مردم و مسئولان است اما تعدادی از دستگاه‌های اجرایی نهاوند در حل مشکل اشتغال کوتاهی کرده‌اند.

وی گفت: از مجموعه ۱۳۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تسهیلات استان ۱۷ میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان به نهاوند اختصاص یافته است اما متاسفانه تا کنون ۶ میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان در قالب ۲۱۵ طرح در نهاوند جذب شده است.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان همدان در ادامه بابیان اینکه اگر پیگیری و جلسات فرمانداری هم نبود همین اندازه کار و پیگیری برای اشتغال انجام نمی‌شد، افزود: نمایندگان دستگاه های مختلف دولت در شهرستان نهاوند عزم جدی‌تر برای حل اشتغال شهرستان داشته باشند.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

  1. شهروند گفت:

    همدان به نهاوند امتیاز نمی دهد .همدانیها در موردنهاوند حق خوری زیاد انجام میدهد.قدمت ،تمدن،آب وهوا گردشگری ونیروی کار نهاوندهمه از مرکز استان بیشتر و بالاتر است.(چرا ازبودجه های استان خرج نهاوندنمی شود؟؟؟)

    (۲)

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش