‍ بدترین شیوه آبیاری در روستاها و زمینهای کشاورزی نهاوند اجرا می شود

جلوی ساخت و ساز در اراضی ملی و دولتی گرفته شود

متقاضیان سرمایه‌گذاری در ایران از یک وزارتخانه به وزارتخانه دیگر پاس داده می‌شوند

رفع نیازهای روزمره مردم از مهمترین اهداف برپایی بازار روز دائم نهاوند است

عطر شهید در نهاوند پیچد/پیکر مطهر شهید قاسمی تشییع شد

 • کد خبر : 13321

صدای نهاوند:
فرماندار نهاوند گفت: مقام اول بیکاری نهاوند در استان همدان لکه ننگ این شهرستان است

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، مراد ناصری روز شنبه در کارگروه اشتغال‌ شهرستان نهاوند خطاب به اعضای اصلی کارگروه اشتغال، گفت: آقایان شمارا به خدا این نمی‌شود نمی‌شود ها را کنار بگذارید مگر نهاوند خارج از قواره کشور است، همین نمی‌شود ها مقام اول بیکاری را رقم زده و لکه ننگ بر شهرستان گذاشته است.

ناصری گفت:متأسفانه در حال حاضر در سه اداره جهاد کشاورزی، صنعت و معدن و میراث فرهنگی حدود ۳۰۰ طرح بلاتکلیف وجود دارد که درگیر و دار مراحل اداری و یا عدم پیگیری مانده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه امروز برای رسیدن به نتیجه ثمربخش این جلسه با حضور بانک‌ها و کارآفرینان برگزار شده است، افزود: بخشداران، شوراها و دهیاران و همچنین ادارات متولی باید در انجام امورات و به نتیجه رساندن پرونده‌ها پیشرو باشند.

وی با اشاره به بلاتکلیف ماندن ۱۲۲ طرح جهاد کشاورزی نهاوند عنوان کرد: ۱۲۲ خانوار چشم‌انتظار تعیین تکلیف این پرونده‌ها هستند و ادارات در خصوص به نتیجه رساندن این پرونده‌ها حداکثر دو هفته مهلت‌دارند تا نتیجه را به این کارگروه ارجاع دهند.

وی با اشاره به اینکه همه سلایق سیاسی برای ما قابل‌احترام هستند، ادامه داد: مسئولین شهرستان باید در چارچوب قانون برای خدمت به مردم تلاش کنند.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

 1. ر.سلگی گفت:

  حرفی درستی است
  اما همزمان لکه ننگی بر پرونده کاری مسئولان قبل از شما نیز محسوب می شود همانانی که بعد از سمت هم رده شما یا حتی پایین تر در نهاوند ، در خروج از این شهر تا مقامات بالاتر دولتی نظیر استانداری و فرمانداری ویژه و شهرداری شهرهای بزرگتر و مدیر کلی وزارتخانه ها و …. نیز پیش رفتند.

  (۰)
 2. اسرا گفت:

  دبیرخانه کارگروه در شهرستان به تقصیر در موضوع نیست

  (۰)

*

code

 • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
 • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش