فضای فیزیکی درمانگاه تامین اجتماعی نهاوند افزایش می یابد

برای حل مشکلات روستاهای دهه سرخه و شادمانه نهاوند از تمام ظرفیت ها استفاده می شود

بازار جدید میوه و تره بار در نهاوند راه اندازی می شود

بانک کشاورزی نهاوند نفس کارگروه اشتغال را گرفته است

کامیون جان کشاورز ۴۷ ساله نهاوندی را گرفت

جزئیات دستگیری سارق گردو و کشف ۶۷۰ کیلو گرم روغن نباتی در نهاوند

حق اطلاع مردم از رأی نمایندگان در مجلس از ضروریات است

۷۰۰کیلوگرم روغن پالم در نهاوند کشف و ضبط شد

  • کد خبر : 13412

صدای نهاوند:
مراسم روز کارگر به مناسبت روز جهانی کارگر و تجلیل از 21 کارگر نمونه شرکت سیمان نهاوند با حضور مدیریت و پرسنل شرکت سیمان نهاوند برگزار شد.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند،مدیر عامل شرکت سیمان نهاوند در این مراسم اظهار داشت: مقام معظم رهبری طی سال های اخیر همواره موضوعات مرتبط با اقتصاد مقاومتی و تولید ملی را جهت نامگذاری سال ها مد نظر داشته اند که همین امر اهمیتِ توجه بیش از پیش به این حوزه را مشخص می کند.

مهندس مجتبی فرونچی توجه به مسائل کار و کارگر و همچنین اقتصاد مقاومتی را زیربنای تحقق منویات مقام معظم رهبری برشمرد و افزود: اگر می خواهیم اقتصاد مقاومتی و تولید ملی مدّ نظر رهبری را محقق کنیم باید تلاش و سعی مضاعفی در تمامی حوزه ها صورت گیرد.

فرونچی با اشاره به اتفاقات اخیر به وجود آمده در خصوص برجام گفت: اگر هر کدام از ما در حوزه ی کاری خود درست عمل کنیم و رسالتی که بر عهده داریم را به نحو شایسته به انجام برسانیم، قطعنا می توانیم از چالش های پیش رو عبور کنیم همانگونه که به فضل خداوند طی ۴۰ سال گذشته به این مهم دست یافته ایم.

وی معیشت کارگران و امنیت شغلی آنان را به عنوان دو چالش جدی کشور ذکر کرد و افزود: متاسفانه در هر دو حوزه مشکلات و کمبودهایی وجود دارد که امیدواریم با تلاش هایی که انجام می گیرد بر این موارد نیز فائق شویم چرا که قانون کار فعلی یکی از افتخارات نظام بوده و پیش بینی های لحاظ شده در آن می تواند به بهبود وضع معیشت و نیز امنیت شغلی کارگران بینجامد.

مدیر عامل شرکت سیمان نهاوند ضمن اشاره به وضعیت صنعت سیمان و برخی مشکلات موجود اظهار داشت: خوشحالم که علیرغم تمامی مشکلات در حوزه ی صنعت سیمان این نوید را به همکاران گرامی بدهم که با تلاش شبانه روزی تک تک شما، شرکت سیمان نهاوند امسال به سود دهی خواهد رسید.

وی افزود: این مهم تنها با تلاش، دلسوزی و پشتکار شما میسر شده است و انتظار دارم در سال پیش رو دست در دست هم ضمن مرتفع کردن مشکلات گذشته، سیمان نهاوند را به جایگاهی که لایق آن است برسانیم.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش