راه اندازی کلینیک سیار دندانپزشکی در روستاهای محروم نهاوند

بخش صنعت در شهرستان نهاوند مظلوم واقع شده است

تفکیک زباله از مبدا باید به یک فرهنگ عمومی در نهاوند تبدیل شود

هویت جسد مجهول الهویه مشخص شد/ دستگیری قاتل

کشف بیش از ۲۲ کیلو گرم انواع مواد مخدر در نهاوند

میدان امام رضا (ع) شهر گیان نهاوند کلنگ زنی شد

  • کد خبر : 13594

صدای نهاوند:
فرماندار نهاوند از پیگیری و حل مشکلات چهار روستای وسج، شهرک، دهموسی و عبدالملکی بخش خزل نهاوند خبر داد.

مرادناصری در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند اظهار داشت: مردم مستحق هرگونه ارائه خدمت از سوی مسئولان و دستگاه‌های خدمات رسان هستند و باید مشکلات زیرساختی حسینیه روستای «وسج» اعم از آب، برق و گاز آن رفع شود.

ناصری در مورد مشکلات کانال آبرسانی کشاورزی بین روستای وسج گفت:  ظاهرا این کانال معارضینی دارد که اگر خود اهالی به کمک شورا و دهیار این مسائل را برطرف کنند، لایروبی و بحث بهداشتی آن را برطرف خواهیم کرد.

وی ادامه داد: برای حل مشکل آسفالت روستای شهرک و لکه گیری معابر عمومی این روستا در اسرع وقت جلسه ای در فرمانداری با حضور بخشدار، دهیار و شورا تشکیل و کار را پیگیری خواهم کرد.

فرماندار نهاوند در مورد روستای عبدالملکی بیان داشت: به زودی تابلوهای مربوط به راهنمایی و رانندگی در مسیر فیروزان به تویسرکان که روستاهای این مسیر را پوشش می دهد، نصب خواهد شد.

مرادناصری در خصوص مطالبات کشاورزان چغندرکار و گندم‌کار نیز گفت: وصول مطالبات کشاورزان چغندر و گندم‌کار را پیگیری می‌کنم.

ناصری با تأکید بر اینکه باید برای پیشرفت روستا، شورا و دهیار فعال و پیگیر مطالبات باشند و مشکلات را منعکس کنند، گفت: هر روستایی که شورا و دهیار فعالی دارد مشکلات کم‌تری دارد و باید دهیاران در همه حوزه‌ها پای‌کار باشند.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش