دهیاری که نمی توانند ورودی و خروجی روستا را تمیز کند باید عزل شود

چهل و پنجمین سالگرد شهدای گروه ابوذر نهاوند برگزار شد

هدف از روستا گردی ایجاد خلق امید و ایجاد روزنه برای توسعه روستاها است

برداشت از حساب بانکی شهروند نهاوندی با ترفند فیشینگ

پرداختی‌های تبصره ۱۶ که ویژه افراد بی‌بضاعت است به خوبی عمل نشده است

۶ مجروح در تصادف جاده نهاوند- فیروزان

  • کد خبر : 13843

صدای نهاوند:
فرماندار شهرستان نهاوند، از اختصاص 3 میلیاردو 150 میلیون تومان اعتبار برای ساماندهی سرابهای گاماسیاب و فارسبان نهاوند، خبر داد.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، فرماندار نهاوند، مدیر کل اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری و منابع طبیعی استان همدان ظهر شنبه ۲ تیرماه از دو سراب گاماسیاب و فارسبان نهاوند بازدید کردند.

فرماندار نهاوند پس از بازدید از این دو سراب، در جمع خبرنگاران هدف خود را از این بازدیدهاتوسعه گردشگری کل شهرستان عنوان کرد.

مرادناصری گفت: مبلغ۷۵۰میلیون تومان از محل اعتبارات شهرستان ومبلغ ۷۵۰ میلیون تومان دیگر از محل اعتبارات ملی اداره کل منابع طبیعی به منظور ساماندهی سراب گاماسیاب تخصیص داده شد.

ناصری افزود: این اعتبار برای گسترش خدمات دهی همه جانبه و در شان گردشگران در بخش های مختلف نظیر احداث سکوهای نشیمن، توجه به مسائل بهداشتی و احداث سرویس های بهداشتی ،جمع آوری زباله ها، توسعه بخش های تفریحی و رفاهی متنوع وساماندهی وضعیت آنتن دهی تلفن همراه اختصاص هزینه خواهد شد.

وی افزود: برای ساماندهی سراب فارسبان نیز مبلغ ۷۵۰ میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات عمرانی شهرستان و مبلغ ۷۵۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی اداره کل منابع طبیعی استان برای توسعه خدمات رفاهی – گردشگری،احداث خانه های بوم گردی ،آلاچیق، احداث سکوهای نشیمن وسایر بخش های زیر ساخت سراب اختصاص داده می شود.

فرماندار نهاوند ادامه داد: اختصاص این اعتبار مشروط به همکاری و مشارکت دهیار و شورای فارسبان خواهد بود در غیر این صورت این اعتبار به طرح های دیگر اختصاص خواهد یافت.

مراد ناصری بیان داشت: ۱۵۰میلیون تومان نیز از محل اعتبارات اداره امور آب شهرستان برای اصلاح و لایروبی کامل مسیر کانال داخل سراب فارسبان اختصاص داده شد.

گفتنی است: بازدید امروز فرماندار نهاوند از دو سراب، گاماسیاب و فارسبان در مجموع ۳میلیاردو ۱۵۰ میلیون تومان تخصیص اعتبار به همراه داشت که سهم سراب گاماسیاب در مجموع یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و سهم سراب فارسبان با احتساب اصلاح کانال آن، مبلغ یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان بود.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

  1. مهیار گفت:

    نقشه سراب های نهاوند را در دسترس همشهریان و گردشگران قرار دهید.و جشنواره تابستانه سراب ها را برگزار کنید

    (۱)

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش