دهیاری که نمی توانند ورودی و خروجی روستا را تمیز کند باید عزل شود

چهل و پنجمین سالگرد شهدای گروه ابوذر نهاوند برگزار شد

هدف از روستا گردی ایجاد خلق امید و ایجاد روزنه برای توسعه روستاها است

برداشت از حساب بانکی شهروند نهاوندی با ترفند فیشینگ

پرداختی‌های تبصره ۱۶ که ویژه افراد بی‌بضاعت است به خوبی عمل نشده است

۶ مجروح در تصادف جاده نهاوند- فیروزان

  • کد خبر : 14031

صدای نهاوند:
نماینده مردم نهاوند در مجلس با اشاره به سخنان رئیس جمهور در سخنان خود در خصوص تنگه هرمز و صادرات نفت گفت:سخنان رییس جمهور کشور ما یک تهدیدی نرم بر علیه گفته های ترامپ است و منطق هم این را تصدیق می کند که تنگه هرمزی که در اختیار ما است .

به گزارش صدای نهاوند، حسن بهرام نیا  گفت:رئیس جمهور در سخنان خود در خصوص بحث صادرات اعلام کردند که اگر قرار است از حوزه خلیج فارس صادرات نفت صورت گیرد باید برای همه باشد و این فضای امن که وجود دارد برای همه است و در هر صورت با ایهام و اشاره به ترامپ اعلام کرد که اگر برای ایران مانعی باشد برای همه است و اگر ناامن شود برای همه کشورها ناامن می شود .

وی ادامه داد: از این جهت یک تهدیدی نرم بر علیه گفته های ترامپ است و منطق هم این را تصدیق می کند که تنگه هرمزی که در اختیار ما است چطور ما نمی توانیم از این فرصت برای کارهای اقتصادی استفاده کنیم و این فرصت را چگونه در اختیار دیگران قرار دهیم.
بهرام نیا بیان داشت: اگر قرار است تنگه ای باشد برای نقل و انتقالات صادرات که ۳۰ درصد صادرات نفت از این تنگه عبور می کند و بیشتر آن مربوط به ایران و عربستان است این مانع برای سایر کشورها هم ایجاد خواهد شد و وجاهت قانونی دارد .
وی در خصوص سستی تعهدات امریکا گفت: ما باید با اجماع ملی به بد عهدی ها پاسخ دهیم و به تعهدات اروپایی ها نباید دلخوش باشیم چرا که آن ها دنبال منافع خودشان هستند و کارها و روابط شان با امریکا و ترامپ گره خورده است .

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش