دومین انبار احتکار نهاوند به ارزش یک میلیارد تومان در فیروزان کشف شد

بهسازی پنج روستای بخش خزل شرقی نهاوند آغاز شد

ضارب بازرسان دامپزشکی نهاوند ، به ۶ سال حبس و پرداخت دیه محکوم شد

آخرین جزئیات پرونده فوت ۴ کارگر ساختمانی در نهاوند اعلام شد

کشف انبار احتکار کالا در نهاوند/برخورد با محتکران جدی و قاطع است

️جسد مردی ۳۲ ساله از رودخانه ای در روستای ‘وهمان ‘ نهاوند بیرون کشیده شد

  • کد خبر : 14328

صدای نهاوند:
فرماندار نهاوند گفت: مدیران تمام توان خود را صرف اشتغال کنند چرا که اگر به تمام اهداف خود در این زمینه برسیم قطعا مشکل مردم نیز برطرف خواهد شد.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، مراد ناصری عصر شنبه در چهاردهمین کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان نهاوند، اظهار داشت: نهاوند با همت مدیران به یک کارگاه سازندگی تبدیل شده است ،ولی برخی مدیران علیرغم تلاش و اقدامات خود حاضر نیستند، گزارش عملکرد دولت را در معرض دید مردم قرار دهند.

ناصری افزود: خوشبختانه در بحث اشتغال و تولید مدیران همه دستگاهها به صورت هماهنگ با یکدیگر تعامل دارند و این باعث شده است شهرستان نهاوند در این زمینه در سطح استان عملکرد خوبی داشته باشد .

وی ادامه داد: تاکنون ۲۹۴طرح اشتغال در کارگروه استانی بااعتبار حدود ۸۸میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان مصوب شده است که از این رقم ۲۶۹طرح بااعتبار ۶۸میلیارد و ۷۶۲ میلیون تومان به شعبات بانک های عامل شهرستان معرفی شده است.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه دستگاههای اجرایی سعی کنند پاسخ استعلامات را به موقع بدهند تا وقفه ای در روند رسیدگی به پرونده ها پیش نیاید، افزود: از بخشداران می‌خواهم ورود کنند هرچند پیش از این هم از بخشداران دعوت شده بودند جدیت را در حوزه اشتغال بکار گیرند.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش