جلوی ساخت و ساز در اراضی ملی و دولتی گرفته شود

متقاضیان سرمایه‌گذاری در ایران از یک وزارتخانه به وزارتخانه دیگر پاس داده می‌شوند

رفع نیازهای روزمره مردم از مهمترین اهداف برپایی بازار روز دائم نهاوند است

عطر شهید در نهاوند پیچد/پیکر مطهر شهید قاسمی تشییع شد

بازدید دادستان عمومی و انقلاب نهاوند از مرکز فروش دام زنده سبک و سنگین

قاتل فراری در نهاوند دستگیر شد

پیکر شهید سعید قاسمی در نهاوند تشییع می‌شود

  • کد خبر : 15083

صدای نهاوند:
فرماندار نهاوند گفت: خروج از مرزهای چهارگانه کشور چزابه، مهران، خسروی و شلمچه برای اربعین حسینی(ع) تنها با گذرنامه و ویزای معتبر امکان پذیر هست.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، مرادناصری ظهر سه‌شنبه در ستاد اربعین شهرستان نهاوند با بیان اینکه زائرین اربعین حسینی تهیه ویزای خود را به مرزها موکول نکنند، افزود: گرفتن ویزا در استانهای مرزی جز سرگردانی برای زائران چیزی دیگری به همراه ندارد.

ناصری با اشاره به ازدحام جمعیت در مرز و شهر مهران و استان ایلام گفت: همچنان که وزارت کشور اعلام کرده خروج زائران ایرانی از مرز و ورود به خاک عراق تنها با گذرنامه و ویزای معتبر امکان‌پذیر است لذا افرادی که قصد خروج از کشور رادارند باید برابر قوانین و مقررات کشور میزبان اقدام کنند تا شاهد معطلی زائران در مرز نباشیم.

وی بیان داشت: تا زمانی می توانیم نوکری کنیم و اربعین را باشکوه و خالصانه برگزار نماییم که با فراهم آوردن زیرساخت مناسب، آن را به مردم واگذار کنیم و باید به گونه مدیریت کرد تا مراسم اربعین  دولتی نشود، چون زیبایی و شکوه اربعین به برگزار کردن آن توسط اقشار مردمی است.

فرماندار نهاوند ادامه داد: حرمت زائران تنها به فراهم نمودن غذای مجانی نیست، بلکه فراهم نمودن بستر مناسب برای ارائه سایر خدمات در شان آنان از هرچیز دیگری مهم تر است.

مراد ناصری بابیان اینکه بخشداران در ایجاد موکب‌ها نظارت داشته باشند و از راه‌اندازی موکب‌های بدون مجوز با توجه به لزوم ابعاد مختلف نظیر ترافیک، امنیت و غیره جلوگیری کنند، گفت: موکب داران حوزه شهرستان نهاوند حتما” با هماهنگی نیروی انتظامی و پلیس را شهرستان موکب های خود را بر پاه کنند .

 

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش