‍ بدترین شیوه آبیاری در روستاها و زمینهای کشاورزی نهاوند اجرا می شود

جلوی ساخت و ساز در اراضی ملی و دولتی گرفته شود

متقاضیان سرمایه‌گذاری در ایران از یک وزارتخانه به وزارتخانه دیگر پاس داده می‌شوند

رفع نیازهای روزمره مردم از مهمترین اهداف برپایی بازار روز دائم نهاوند است

عطر شهید در نهاوند پیچد/پیکر مطهر شهید قاسمی تشییع شد

  • کد خبر : 15597

صدای نهاوند:
برنامه های مختلف تشییع دو شهید گمنام در نهاوند اعلام شد.

به گزارش صدای نهاوند، فرمانده ناحیه سپاه نهاوند، روز شنبه در جلسه هماهنگی تشییع دو شهید گنام در شهرستان نهاوند اظهار کرد:  پیرو رایزنی های صورت گرفته و برنامه ریزی های قبلی مراسم استقبال از دو شهید گمنام چهارشنبه ۱۴ آذرماه از میدان بسیج نهاوند به سمت سپاه ناحیه نهاوند انجام خواهد شد.

کریمی گفت:استقبال این شهدا ابتدا در ۴روستای رودباری، شهرک سلگی، هادی آباد و موسی آباد در بخش خزل از ساعت ۹صبح آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه در روستای توانه و دهفول و شهر برزول نیز زحث استقبال را خواهیم داشت، افزود: تا ساعت ۱۵:۳۰ از میدان بسیج تا سپاه ناحیه استقبال از این ۲شهید گمنام نیز انجام خواهد شد.

وی گفت: همزمان با نماز مغرب و عشاء در مسجد شهید حیدری با مراسم شبی وداع با شهدا برگزار خواهد شد.

کریمی بیان کرد: روز پنج شنبه ساعت ۹ مراسم تشییع از مسجد جوانان با حضور نیروهای نظامی و انتظامی به سمت میدان امام(ره) و به سمت دانشگاه و مراسم تشییع را خواهیم داشت.

.

وی با اشاره به برگزاری مراسم وداع و شبی با شهدا در مسجد شهید حیدری در شب چهارشنبه ۱۴ آذر و همچنین ساعت ۲۱ همان شب در محل هیئت فاطمیون، گفت: حضور اقشار مختلف مردم در این مراسم آزاد است و با برنامه ریزی هایی که از سوی ستاد اسقبال انجام شده برنامه های فرهنگی خوبی اجرا خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند از تدفین این دو شهید گمنام در محوطه دانشگاه آزاد اسلامی نهاوند خبر داد و گفت: روز پنجشنبه این دو شهید که از شهدای تازه تفحص شده دوران جنگ تحمیلی هستند از مسجد شهید حیدری تا میدان امام خمینی(ره) تشییع و برای در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نهاوند به خاک سپرده می شوند.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش