دختر نماینده سابق مردم نهاوند و سفیر ایران در روسیه فوت کرد

۵۰ میلیون‌تومان جوایز نقدی برای همایش پیاده روی خانوادگی نهاوند در نظر گرفته شده است

کشف ۷ فقره سرقت در نهاوند

محبوبیت و مقبولیت اصحاب رسانه نیازمند ماندگار بودن در جامعه است

کشف ۳۹ دستگاه جارو برقی قاچاق در نهاوند

اداره منابع آب نهاوند جهت رفع تصرف از حریم و بستر رودخانه ها اقدام کند

آغاز تحرکات انتخاباتی ۱۵۰ کاندیدای انتخابات مجلس در استان همدان به طور غیررسمی

شعله‌های پیک‌نیک در نهاوند جان یک نفر را گرفت

آغاز طرح هر مسجد یک حقوقدان در شهرستان نهاوند

سقوط مرگبار کارگر ساختمانی در نهاوند

  • کد خبر : 16292

صدای نهاوند:
امروز خیابان‌های نهاوند نگین انگشتری غرب کشور در منزلگاه چهلم انقلاب اسلامی جلوه‌گاه عشق، همدلی و وحدت است و مردم به خیابان‌ها آمده اند تا طلوع فجر صادق انقلاب را در طلیعه ۴۰ سالگی جشن بگیرند.

به گزارش صدای نهاوند، اینجا نهاوند، مرکز تاریخ و تمدن غرب ایران،شهر گروه ابوذر، شهر ورود اسلام به ایران و دیار مردمانی است که برای اولین بار مجسمه شاه در کشور را سرنگون کردند، اینجا اقیانوس خروشان اراده مردمی است که جهانیان آنها را به شجاعت و استقامت می شناسند و امروز مردم نهاوند به عنوان قطره ای از اقیانوس خروشان ملت ایران نشان دادند که تا آخرین قطره خون خود پای نظام و انقلاب ایستاده اند و به خون شهدا وفادار خواهند بود.

امروز نهاوند جلوه‌گاه عشق، همدلی و وحدت بود و قطره های بارانی و بلورهای برفی که هدیه خداوند به وفاداری مردم این دیار است، نظاره گر سیل حضور مردمی است که آمده اند طلوع فجر صادق انقلاب را در طلیعه ۴۰ سالگی انقلاب جشن بگیرند.

حضور اقشار مختلف مردم

امروز همه آمده اند، پیر و جوان، زن و مرد، روحانی و بازاری، فرهنگی و ورزشکار، دانشجو و هنرمند تا امروز را برای همیشه در تاریخ پرافتخار نهاوند ثبت کنند و بنویسند که این ملت حتی در اوج سختی های اقتصادی نیز پای انقلاب خود ایستاده و حتی یک قدم از عهدی که بسته، عقب نشینی نخواهد کرد.

مردم نهاوند دیار ۸۵۲ شهید سرافراز در کنار ملت سرافراز ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن به صحنه آمدند تا بگویند ما مردم ایرانیم؛ عاشقان وطن، آمده ایم تا به مردم دنیا بگوییم هیچ تحریمی ما را از عشق به سرزمین‌مان باز نمی‌دارد.

خیابان های نهاوند با تاریخ و تمدن ۷ هزار ساله امروز تجلی‌گاه حضور مردمی است که همواره تهدید و تحریم را با حضور پاسخ داده‌اند.

آری امروز خیابان های شهرم نهاوند ماندگار در تاریخ به گام های مردمی زینت یافته است که انقلاب و وطنشان را همچون جان عزیز می دارند و غیرتمندتر از آن هستند که بخواهند در برابر دشمن سستی از خود نشان دهند. عزمشان پایدار و بصیرتشان افزون باد.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش