دو روستای*ده حیدر و گل حیدر* نهاوند جابجا می‌شوند

صلاحیت ۱۲ داوطلب انتخابات در حوزه انتخابیه نهاوند تایید شد

تشییع شهید سلیمانی وحمله موشکی به پایگاه آمریکا دو «یوم‌الله»است

۱۵ واحد صنفی متخلف در نهاوند پلمپ شد

تنگ‌نظری‌ باید از سیستم بانکی نهاوند حذف شود

۵ هزار و ۱۰۰ عدد کراوات خارجی قاچاق در نهاوند کشف شد

کاهش ۴۲ درصدی بارش های نهاوند نسبت به سال گذشته

شهید سلیمانی نمونه کامل عزیز بودن و عزتمندی به وسیله خداوند بود

موشک باران پایگاه مهم آمریکا در عراق توسط سپاه ایران، آمریکا را لال کرد

۱۲ حفار غیر مجاز و یک سارق خودرو در نهاوند دستگیر شدند

  • کد خبر : 16513

صدای نهاوند:
استقبال و حمایت بی نظیر مردم شهرستان نهاوند از کمپین آجیل، تنقلات و کالای غیر ضروری نمی خریم، بازتاب گسترده ای در سطح کشور داشته است.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند،  استارت این کمپین در رسانه *صدای نهاوند* در پی «گرانی» کالاهای مختلف در چند ماه اخیر که به شدت فضای جامعه را متاثر کرده و قیمت‌ها با افزایش روزافزون مواجه شده‌ بودند زده شد.

در شرایطی که گرانی و تورم کم سابقه هفته های اخیر فضای زندگی دهک‌های پایین جامعه را به شدت تحت تاثیر قرار داده و قدرت خرید آنها را هم به شدت کاهش داده بود، پایگاه خبری *صدای نهاوند* فراخوانی در کانال خبری خود منتشر کرد و از مردم نهاوند درخواست کرد با پاسخ مثبت به طرح آجیل، تنقلات و کالای غیر ضروری نمی خریم،فرهنگ خرید خود را تغییر دهیم.

درخواست رسانه صدای نهاوندبیان شده بود: از عموم مردم می خواهیم همه با هم ما شویم و نشان دهیم عید بدون آجیل هم عید می شود، هموطنان عزیزم همینطور که مطلع هستید، با توجه به افزایش نرخ آجیل میخواهیم امسال شایسته تر از سال های قبل، نوروزمان را با هم تقسیم کنیم و همه با هم آجیل نخریم و افرادی که توانایی دارند هزینه آن را به نیازمندان واقعی اهدا کنند.

امسال آجیل، تنقلات و کالای غیر ضروری نمی خریم و نمی خوریم تا رسم کهن نوروز که همدلی، مهربانی و فداکاری است را یکسان با هم تقسیم کنیم و از درد و مشکلات یکدیگر آگاه می شویم و به همدلی هم احترام می گذاریم.

وجود یک عزم جدی در مردم و اتحاد آن‌ها در راستای عدم خرید کالا موجب شد مردم شهرستان نهاوند از این فراخوان به صورت گسترده استقبال و حمایت کنند و مردم شهر و روستاهای مختلف با امضای نامه‌هایی بر نخریدن آجیل، تنقلات و کالاهای که بسیار گران بوده تاکید کرده و خواستار تحریم آن شده‌اند.

این اقدام تاکنون در روستاهای #شهرک سلگی، #شیراوند، #رودباری،#عباس آباد، #زرین باغ، #عبدالملکی، #دهموسی، #کهریز جمال،#کنگاور کهنه در بخش خزل – #توانه، #زرامین سفلی، #لیلان، #سردوران، #گنبد کبود، #دورانه، #بالا جوب# ولی سیراب #ازنهری در بخش زرین دشت و روستاهای #دهفول، #دوچشمه، #طائمه، #ملوسان،#گلحیدر، #فیروزآباد طائمه، #چولک قپانوری، #محمود آباد، #قشلاق بابا پیره، #تکه، #بابارستم، #قلعه ذرتی، #دهقان آباد چولک، #کفراج،#باباقاسم،#دهچغایی، #رودحسن علیا، #رضی آباد،#بیان، #شعبان در بخش مرکزی و روستای #ظفر آباد و محمد آباد، #کرک علیا، #اسدآباد،#ورازانه،#گیل آباد در بخش گیان رخ داده و امضاکنندگان اذعان کرده‌اند با توجه به مشکلات اقتصادی و گرانی‌ کنونی در نوروز امسال از خرید آجیل و سایر تنقلات که تقریبا از کالاهای غیر ضروری هستند خودداری می‌کنند تا علاوه بر کنترل قیمت‌ها با افرادی که توان خرید این کالا را ندارند همدلی کنند.

امیدواریم مردم عزیز ایران نیز در پویش نخریدن کالای گران با مردم نهاوند همراه شوند و همه با هم با یک عزم جدی و اتحاد و همدلی در کشور در راستای عدم خرید کالا راه حل بسیار مناسبی برای مبارزه با گرانی کاذب کالاها فرهنگ خرید خود را تغییر دهیم.

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش