واحد تولیدی تعطیل شده سال ۹۳ در نهاوند دوباره احیا شد

عملیات بهسازی و ایمن سازی جاده نهاوند-بروجرد آغاز شد

راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در نهاوند تعطیل است

شهرداری باید ساماندهی ترافیک و دستفرشان نهاوند را به طور جدی انجام دهد

استشمام بویی نامطبوع بامداد جمعه نهاوند ربطی به تاسیسات شرکت گاز ندارد

۳ کشته و ۵ مجروح در تصادفات جاده نهاوند-آورزمان-ملایر

جاده نهاوند -آورزمان- ملایر جاده‌ای پر‌خطر و مرگ‌آفرین برای رانندگان است

  • کد خبر : 16632

صدای نهاوند:
فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: هم‌زمان با ایام سال جدید تعداد 130 نفر از بسیجیان محلات نهاوند به اردوی راهیان نور جنوب کشور اعزام می‌شوند.

سرهنگ حسن مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار صدای نهاوند، گفت: با توجه به تأثیرات مثبت و روحیه‌بخش اردوهای راهیان نور در بین جوانان همه‌ساله اعزام بسیجیان به مناطق عملیاتی در دستور کار سپاه شهرستان نهاوند قرار دارد.

وی اظهار داشت: این اردوها باهدف آشنا کردن نسل جوان جامعه بافرهنگ ایثار و شهادت انجام می‌شود و جوانانی که دفاع مقدس را ندیده‌اند را از نزدیک با رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدا آشنا می‌کند.

سرهنگ حسن مرادی گفت:افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته با دستگاه‌های مربوطه در سال جدید نیز در چند مرحله اعزام راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور را خواهیم داشت.

وی بیان داشت: امروزه با توجه به تهاجم همه‌جانبه دشمنان انقلاب اسلامی به ارزش‌ها و فرهنگ ایثار و شهادت و با توجه به جنگ ننرم دشمنان بر ضد جوانان کشورمان، حضور و اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی مانند اردوهای راهیان نور می‌تواند نسل جوان جامعه را هرچه بهتر و بیشتر با دوران دفاع مقدس و فرهنگ شهادت‌طلبی آشنا کند.

مرادی گفت: سال گذشته ۷۵۰ نفر از اقشار مختلف بسیجیان نهاوند در ۴ مرحله به مناطق عملیاتی غرب و جنوب غرب کشور اعزام شدند.

وی بیان داشت: این بسیجیان شامل دانش آموزان، دانشجویان، اقشار بسیج، فرهنگیان و ورزشکاران و بسیجیان پایگاه‌های محلات شهر و روستاهای نهاوند بودند.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: در سال جدید نیز امروز ۱۳۰ نفر از بسیجیان محلات شهرستان نهاوند به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.

مرادی گفت: این بسیجیان از مناطق عملیاتی والفجر۸، کربلای ۵، فتح المبین، خرمشهر، اهواز، شلمچه و شوش اعزام شدند که به مدت ۳ روز از این مناطق بازدید خواهند کرد.

وی گفت: اعزام بسیجیان به اردوهای راهیان نور تا پایان سال ۹۸ در چندین مرحله ادامه خواهد داشت.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش