کامیون حامل دام قاچاق در نهاوند توقیف شد

وضعیت آلودگی نهاوند به ویروس کرونا زرد است اما قابل پیش بینی نیست

بازگشت ایست و بازرسی و اعلام شرایط قرمز با شروع موج دوم کرونا در نهاوند

تراکتور جان یک زن رادر نهاوند گرفت

برای خدمت به مردم آمده‌ام؛ در عزل و نصب مدیران دخالت نمی‌کنم

بازگشایی مدارس از شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ صرفاً برای رفع اشکال دانش آموزان است

عامل تیراندازی در یکی از روستاهای نهاوند دستگیر شد

برای فعال شدن پروژه های رها شده نهاوند از همه ظرفیت ها استفاده می کنم /تغییر کاربری سد گرین

۲۵۰۰ بسته غذایی در دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه در نهاوند توزیع شد

مردم و خبرنگاران علت تعطیلی سد گرین نهاوند را برای سومین بار پیگیری و مطالبه کنند

  • کد خبر : 17050

صدای نهاوند:
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: آیا سزاوار است مردم برای افطار خرما را دانه‌ای ۴۰۰ تومان بخرند؟

به گزارش صدای نهاوند، حسن بهرام نیا در نشست علنی روز (یکشنبه، ۲۲ اردیبهشت ماه) در نطق میان دستور خود گفت: حضور همه جانبه مردم انقلابی در حمایت از تصمیم اخیر دولت در مورد برجام به معنی تأیید عملکرد گذشته دولت به ویژه در حوزه معیشت نبود زیرا مردم در این بخش به طور جد مشکل دارند.
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی افزود: این حرکت مردم تأیید فروپاشی هیمنه پوشالی آمریکا این موجود عظیم الجثه شیطانی بود که دچار پوکی استخوان شده و جامعه جهانی لحظه به لحظه شاهد افول و فروپاشی این نظام خبیث است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود خطاب به رئیس جمهور گفت: حال که خداوند چنین ملتی را به کشورمان به عنوان یک موهبت الهی که حتی نظیر آن در صدر اسلام نبوده، ارزانی کرده است آیا سزاوار است به واسطه سوء مدیریت‌ها که هیچ ربطی هم به تحریم ندارد، امروز مردم ما برای تأمین مایحتاج معیشت خود در سختی باشند.

بهرام نیا ادامه داد: آیا سزاوار است مردم عزیزمان برای افطار با خرما، خرما را دانه‌ای ۴۰۰ تومان بخرند؟ اینها ربطی به تحریم ندارد؟ آیا سزاوار است برابر قانونی که در مجلس به تصویب رسید و مبلغ ۱۴میلیارد دلار برای تأمین کالای اساسی منظور شد و گوشت یکی از این کالاها بود، تا فروردین ماه با ارز ۴۲۰۰ تومانی تأمین می‌شد. یک شبه بر اساس تصمیمی که در دولت رقم خورد و اعلام شد گوشت باید با ارز نیمایی خریداری شود و مردم با مشکلات مواجه شوند و سود این تفاوت ارز به جیب چه کسانی رفت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: دولت باید به مجلس پاسخ دهد ارزهای پرداختی برای واردات چه تأثیری در ثبات قیمت‌ها و بازار معیشت مردم داشت، طبق گزارش منتشر شده ۳۰ میلیارد دلار ارز ۴ هزار تومانی برای واردات به شخصیت‌های حقیقی و حقوقی پرداخت شد که کالای ثبت شده با زمینه تخصصی دریافت کنندگان سنخیت نداشت و دولت باید در این زمینه شفاف‌سازی کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تأکید بر لزوم وحدت و یکپارچگی در بیان مواضع جمهوری اسلامی گفت: روی سخن من با برخی دیپلمات‌ها است که یکپارچگی در بیان مواضع در برابر تحرکات غربی‌ها یک اصل است و چه لزومی دارد معاون وزیر خارجه درباره برادران و خواهران افغانی ما موضع بگیرد.

وی با انتقاد از عملکرد وزیر ورزش و جوانان در منطقه نهاوند گفت: چرا شما با بی‌تفاوتی نسبت به وعده‌های خود رفتار می‌کنید و مگر تا به حال دو بار قول افتتاح استخر سرپوشیده و سالن چند منظوره را به مردم نجیب نهاوند نداده‌اید و آیا اینگونه وعده‌های بی‌عمل دهن‌کجی به مردم و ملت نیست و اگر این را قبول دارید سریعاً از مردم نهاوند عذرخواهی و از خداوند طلب مغفرت کنید./

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش