نیروی انتظامی با کشف حجاب و هنجارشکنی در نهاوند برخورد کند

پیاده راه کردن خیابان سعدی نهاوند منافع عمومی را به دنبال دارد

پالایشگاه کرمانشاه به یک چهارم قیمت واقعی آن فروخته شده است

۲ هزار تن سیمان نهاوند اهدایی مقام معظم رهبری به روستاهای سیل زده خوزستان اهدا می شود

واکنش شدید فرمانده سپاه ناحیه نهاوند به سخنان توهین آمیز یک مسئول بر علیه بسیج

پرونده خسارت دیدگان سیل نهاوند به بانکهای عامل معرفی می شوند

۹ واحد صنفی نمایشگاه خودرو در نهاوند پلمپ شد

خیابان سعدی نهاوند ساماندهی شد/استقرار دستفروشان در بازار روز جدید

 • کد خبر : 17161

صدای نهاوند:
معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه وشهرسازی همدان از تشکیل جلسه کمیسیون ماده پنج طرح تفصیلی شهرهای بهار و نهاوند خبر داد.

به گزارش صدای نهاوند، مریم سمایی بیان کرد: این جلسه در راستای رسیدگی به مشکلات شهروندان و سرعت بخشیدن به روند اجرای طرح تفصیلی از جمله بازگشایی و تعریض معابر، تحقق پذیری کاربری‌های عمومی و غیر انتفاعی شهری تشکیل شد.

وی افزود: در این جلسه اعضاء ضمن در نظرگرفتن حقوق مالکان برحفظ حقوق تمامی شهروندان در راستای عدالت شهری درتوزیع خدمات تاکید نمودند و اولویت را بر رعایت ضوابط و مقررات مصوب و احداث معابر و شبکه دسترسی مناسب مبتنی بر واقعیت‌های کنونی شهر قراردادند.

وی ادامه داد: از جمله پرونده‌های بررسی شده در این جلسه، کمک به تکمیل و تعریض و جابه‌جایی دور برگردان کوی آقا نور جهت تسهیل در رفت و آمد عمومی و حل مشکلات ترافیکی محله، اصلاح ضوابط پله فرار بر اساس مقررات ملی ساختمان ،جابه‌جایی برخی کاربری‌ها و ابقاء کاربری های مسکونی بوده که تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ شد.

سمایی یادآورشد: ضمن اینکه با برخی از پیشنهادات نیز از جمله حذف معابر ،افزایش سطح اشغال و تغییر کاربری ها که با منافع عمومی شهر و شهروندان در تناقض بود مخالفت شد.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

 1. ما ایالت میخواهیم2 گفت:

  مگر دستور وزارت کشور نیست که رضی آباد کله خان کوهانی جهان آباد دهنو باروداب به شهرالحاق شوند چرا شهرداری نهاوند هیچ امکاناتی را برای این مناطق در نظر نمی گیرد چرا در تقسیم شهرداری سهمی قائل نمی شود.و در توسعه و پیشرفت شهری نهاوند کم کاری می کند.

  (۳)
 2. ما ایالت میخواهیم گفت:

  نهاوندبه شدت به تعریض خیابانهای اصلی امام ،شیرخورشید،شریعتی،ابوذر،قیصریه،آزادگان ،۱۷شهریور،حافظ،لفگاه و..نیازدارد.همچنین روگذرشیرخورشید ابوذر آزادگان میدان بار.

  (۲)

*

code

 • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
 • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش