نیروی انتظامی با کشف حجاب و هنجارشکنی در نهاوند برخورد کند

پیاده راه کردن خیابان سعدی نهاوند منافع عمومی را به دنبال دارد

پالایشگاه کرمانشاه به یک چهارم قیمت واقعی آن فروخته شده است

۲ هزار تن سیمان نهاوند اهدایی مقام معظم رهبری به روستاهای سیل زده خوزستان اهدا می شود

واکنش شدید فرمانده سپاه ناحیه نهاوند به سخنان توهین آمیز یک مسئول بر علیه بسیج

پرونده خسارت دیدگان سیل نهاوند به بانکهای عامل معرفی می شوند

۹ واحد صنفی نمایشگاه خودرو در نهاوند پلمپ شد

خیابان سعدی نهاوند ساماندهی شد/استقرار دستفروشان در بازار روز جدید

  • کد خبر : 17271

صدای نهاوند:
رئیس اداره مخابرات نهاوند، گفت: با تأمین تجهیزات و امکانات مشکل تلفن ثابت در شهرک نیروی انتظامی و باروداب مرتفع و در بحث واگذاری خطوط تلفن و اینترنت پرسرعت هیچ‌گونه مشکلی در سطح شهرستان وجود نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، محمدرضا صالحی درگفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، اظهار کرد: با پیگیری‌های مسئولین شهرستان و مساعدت مدیرعامل مخابرات استان شهرستان نهاوند در بحث ارتباطات درحال‌توسعه و ارتقا زیرساخت‌ها است.

صالحی گفت: در حال حاضر با توجه به لزوم بروز رسانی اطلاعات سیستم‌های مخابراتی ۴۰ درصد از مشترکینی که در بحث احراز هویت و مشخصات در سامانه مشکل داشتند شنایی شده است.

وی با اشاره به اینکه این ۴۰ درصد شامل ۱۵ هزار مشترک شهرستان می‌شود، گفت: در حال حاضر ۱۰ هزار مشترک با توجه به انجام مراحل احراز هویت و بارگذاری مدارک هویتی حفظ ‌شده‌اند که مابقی نیز طی ماه‌های آینده انجام خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به رفع مشکل تلفن ثابت و اینترنت در مناطق شهری فرمانداری و شهرک طالقانی با استفاده از کابل‌های رفت‌وبرگشت فیبر نوری، گفت: مناطق دیگر شهرستان همچون جوادیه در دستور کار کارشناسان شرکت مخابرات شهرستان است.

صالحی افزود: در آینده نه‌چندان دور با تأمین تجهیزات و امکانات مشکل تلفن ثابت در شهرک نیروی انتظامی و باروداب مرتفع و در بحث واگذاری خطوط تلفن و اینترنت پرسرعت هیچ‌گونه مشکلی در سطح شهرستان وجود نخواهد داشت.

وی با اشاره به تقویت اینترنت همراه در شهرستان، گفت: در حال حاضر دو سایت جدید در بیمارستان آیت‌الله علیمرادیان و روستای رزینی احداث‌شده است.

رئیس اداره مخابرات نهاوند در ادامه از تبدیل ۲۶ سایت جی‌ام اس به بی تی اس در راستای بهبود کیفیت و سرعت اینترنت همراه در شهرستان خبر داد و گفت: دراین‌بین با توجه به توسعه شبکه و ارتقا سیستم‌ها ممکن است در مواردی شاهد اختلال باشیم لذا از همه همشهریان عزیز ضمن عرض پوزش خواهشمندیم در صورت بروز اختلالات جزئی صبور باشند.

وی با اشاره به سیاست‌های کلی شرکت مخابرات، گفت: در حال حاضر شماره تلفن ۲۰۰۰ آماده انجام خدمات غیرحضوری است که خواهشمندیم در راستای کاهش هزینه‌ها و اتلاف زمان شهروندان موارد خود را از این طریق انجام دهند.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

  1. رسولیان گفت:

    سلام آقای صادقی اسم اون شهرک نیروانتظامیه یا باروداب یا دوتا هستند کنار هم؟ /به نظر ما به شهرداری پیشنهاد کنید که اسم آنجا را شهرک شهیدقدوسی بگذارد هم یک برند است هم جایگذاری آن در کنار شهرک شهیدحیدری یک هماهنگی مناطق شهری درنهاوندبوجودمی آورد.تشکر

    (۱)

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش