پیام علیرضا شهبازی نماینده نهاوند در مجلس به مناسبت روز خبرنگار

عرضه اولیه سهام شرکت سیمان نهاوند آبان ماه در فرابورس ارائه می شود

مدارس نهاوند در زمان ثبت نام حق دریافت هیچ‌گونه وجهی را ندارند

توقیف کامیون حامل ۳ تن مرغ زنده در نهاوند

خرید و فروش گردوی پوست سبز تا پایان شهریور در نهاوند ممنوع است

دستگیری ۲نفرسارق وکشف ۵ فقره سرقت در نهاوند

برخورد خودروی «چری»و پراید، یک کشته بر جا گذاشت

امام جمعه نهاوند به کرونا مبتلا شد

مردم نهاوند به ناچار برای درمان به شهرهای اطراف مراجعه می کنند

«حرمله» شرور بدنام و سابقه‌دار نهاوندی دستگیر شد

  • کد خبر : 17512

صدای نهاوند:
امام جمعه نهاوند با اشاره به اینکه خبرنگاران در آرام‌سازی جو انتخابات نقش بسزایی دارند، گفت: باید مراقب بود تا در این دوران له یا علیه شخصیتی اقدام نشود.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، حجت‌الاسلام عباسعلی مغیثی ظهر شنبه در دومین روز از هفته خبرنگار در جمع اصحاب رسانه نهاوند اظهار کرد: در قرآن کریم هم آمده است اگر کسی برای شما خبری آورد که مورد اطمینان نبود آن را فوری پخش نکنید و راجع به آن تحقیق کنید لذا لازم است هر خبری را در سطح جامعه تا قبل از حصول اطمینان از صحت آن پخش نکنید.

مغیثی با بیان اینکه خبرنگاران انسان‌های بیدار جامعه هستند که انتشار اخبار از سوی آنها افکار جامعه را شکل می‌دهد افزود: خبرنگاران مسئولیتی بزرگ در اجتماع بر عهده دارند و باید با انتقادهای سازنده خود به مسوولان رسانده و آنان را در اجرای برنامه‌ها یاری رسانند.

وی با اشاره به نقش خبرنگاران در توسعه مادی و فرهنگی شهرستان گفت: وجود خبرنگاران متعهد برای شهرستان امری ضروری است که باعث توسعه مادی و فرهنگی منطقه می‌شود.

امام جمعه نهاوند در این رابطه افزود: شما خبرنگاران بهترین اشخاص برای اطلاع‌رسانی به مردم هستید و در واقع امین آنها به حساب می آئید لذا باید این اعتماد مردمی را حفظ کنید و وظیفه اطلاع‌رسانی خود را به درستی انجام دهید.

وی صداقت، شجاعت و امانت را از وظایف مهم اصحاب رسانه عنوان کرد و گفت: خبرنگاران باید از انتشار اخبار غیر واقعی پرهیز کنند چراکه قلم امانتی در دست آنهاست.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش