مرگ روزانه ۵ نفر در نهاوند به خاطر کرونا

آمار مبتلایان به ویروس کرونا در نهاوند رو به افزایش است

کشف موتورسیکلت قاچاق در نهاوند

صاحبان مراسم های عزا و عروسی در استان همدان تحت تعقیب قضایی قرار می گیرند

طرح جامعه گردشگری شهر و سراب جنگلی گیان نهاوند تایید شد

غرق شدن پسر بچه ۵ ساله در نهاوند

پروژه فرآوری دولومیت نهاوند کلنگ‌زنی شد

اولویت دستگاه قضایی نهاوند در سال جاری مبارزه با مواد مخدر و مفاسد اقتصادی است

شرکت در مراسم عزا و عروسی با توجه به وضعیت قرمز نهاوند تبعات سنگینی دارد

دو واحد صنفی متخلف در نهاوند پلمپ شد

  • کد خبر : 17889

صدای نهاوند:
رئیس دادگستری شهرستان نهاوند گفت: اخبار و فعالیت های کاندیداهای انتخابات مجلس در نهاوند رصد می شود و افرادی که قصد خرید رای را داشته باشند شناسایی می شوند.

به گزارش صدای نهاوند، یونس طرهانی روز چهارشنبه در دومین جلسه ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری که در دفتر رئیس دادگستری نهاوند برگزار شد، اظهار کرد: کلیه اخبار و اطلاعات مربوط به انتخابات مجلس و فعالیت‌های تبلیغی کاندیداهای احتمالی جمع‌آوری و ضمن مستند سازی به صورت مستمر به طور هفتگی به رئیس دادگستری و دادستان نهاوند گزارش می شود.

طرهانی گفت: رئیس ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی نهاوند گزارش و فعالیت های انتخاباتی را عیناً به ستاد استانی منعکس و دادستان نهاوند نیز موارد لازم را جهت تشکیل پرونده قضایی و تعقیب کیفری پیگیری می کند.

وی گفت: آموزش های لازم در خصوص جرایم و تخلفات انتخاباتی به ضابطین عام و خاص توسط دادستان ارائه می شود.

رئیس دادگستری نهاوند بیان کرد: افرادی که به هر نحو قصد تطمیع یا خرید رای برای کاندیدای خاص دارند و یا اینکه در این زمینه فعالیت یا اقداماتی را انجام می دهند توسط مراجع امنیتی و انتظامی با دلایل و مستندات لازمه شناسایی می شوند تا برابر مقررات اقدام لازم در خصوص آنان معمول گردد.

یونس طرهانی اظهار کرد: شبکه های اجتماعی و افرادی که به هر نحو فعالیت تبلیغی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی با بهره گیری از فضای انتخابات دارند توسط مراجع انتظامی و امنیتی شناسایی و گزارش آنها به دادستان جهت پیگیری و برخورد لازم قانونی ارائه می شود.

طرهانی ادامه داد: بعد از ثبت نام رسمی کاندیداهای انتخابات مجلس در دهم آذرماه سال جاری به صورت رسمی و قانونی ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی و کلیه مراجع قضایی، انتظامی و امنیتی برخوردهای جدی تری در رابطه با عناوین مجرمانه و تخلفات انتخاباتی خواهند داشت.

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش