مشکل عدم آنتن دهی بخش، شهر و سراب گیان نهاوند به طور کامل بر‌طرف شد

مدیریت بحران باید به وزارتخانه تبدیل شود

منطقه پای قلعه پایلوت باز آفرینی شهر نهاوند است

بیشترین بافت فرسوده نهاوند در منطقه تاریخی پای قلعه قرار دارد

سارق موسسه آموزشی در نهاوند دستگیر شد

نهاوند در کاشت درختان پسته رتبه نخست استان را دارد/کشاورزان گندم را انبار نکنند

عملیات اصلاح هندسی بلوار خلیج فارس نهاوند شروع شد

۲۰ کیلو گرم تریاک و ۸۴ حلقه لاستیک خودروهای سنگین در نهاوند کشف شد

  • کد خبر : 1876

صدای نهاوند:

معاون فرماندار نهاوند گفت: برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی، باید در راستای انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی به نسل جوان و نوجوان باشند و روحیه نشاط اجتماعی و امیدبخشی را به جامعه تزریق کنند.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند،  سیدرضا سلامتی در جلسه ستاد برگزاری هیجدهمین جشنواره موسیقی استان  همدان که  قرار است در ایام دهه فجر  در نهاوند برگزار  شود افزود: برگزاری جشنواره موسیقی سنتی در ایام دهه فجر در این شهرستان علاوه بر ایجاد نشاط در سطح شهرستان می تواند موجب اعتلای فرهنگ نیز شود.
وی با بیان اینکه در دهه فجر برنامه های متنوعی از سوی ادارات به اجرا در خواهد آمد افزود: برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی، باید در راستای انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی به نسل جوان و نوجوان باشند و روحیه نشاط اجتماعی و امیدبخشی را به جامعه تزریق کنند.
وی برگزاری هیجدهمین جشنواره موسیقی استان را رویداد مهم فرهنگی در سطح شهرستان ذکر کرد و افزود: به منظور برگزاری هر چه بهتر این جشنواره که در ایام اله دهه فجر برگزار می شود لازم است همه دستگاهها همکاریهای لازم را داشته باشند تا شاهد اجرای باشکوه آن در سطح شهرستان باشیم.
هیجدهمین جشنواره موسیقی سنتی استان همدان در روزهای ۱۳ تا ۱۵ بهمن ماه با حضور ۱۲۰ هنرمند برگزار می شود و در آن ۹ گروه همنوازی و ۱۰ رشته تکنوازی به اجرای برنامه می پردازند .

کانال صدای نهاوند

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش