نهاوند بدترین روزهای کرونایی خود را سپری می کند

تجدید میثاق مدیرعامل و مدیران شرکت سیمان نهاوند با آرمان‌های شهدا

عاملان نزاع با سلاح سرد، در نهاوند دستگیر شدند

مشکلات اقتصادی و اعتیاد عوامل اصلی طلاق در نهاوند است

مدیران و معلمان نباید برای حضور دانش آموزان در مدرسه به آنها تماس بگیرند

۹۰۰ میلیون تومان برای فصل ششم کاوش معبد لائودیسه نهاوند اختصاص یافت

چهار خطه شدن جاده نهاوند-آورزمان-ملایر مطالبه برحق مردم است/عملیات اجرایی این پروژه تعطیل نمی شود

مشکل تخصیص آب گاوداری ۶ هزار راسی نهاوند حل شد

۷ میلیارد تومان جهت احداث چمن مصنوعی و تکمیل پروژه استخر نهاوند اختصاص یافت

کشف لاستیک قاچاق در نهاوند

  • کد خبر : 18763

صدای نهاوند:
شهردار نهاوند گفت: پروژه‌های عمرانی که تاکنون در سطح شهر نهاوند اجرا شده با هدف توسعه شهری و خروج نهاوند از یکنواختی و رکود بوده است و برنامه‌های متعددی هم داریم که بعد از ما هم قابل ادامه و اجرا خواهد بود.

به گزارش صدای نهاوند، محمد حسین پور در نشست خبری خود با اصحاب رسانه شهرستان نهاوند به مناسبت هفته خبرنگار گفت:

من تلاش می‌کنم در نهاوند کارهای زیر بنایی انجام می‌دهم و در پنج سال دیگر شهر نهاوند به خصوص در قسمت خروجی و ورودی شهر بسیار دیدنی و زیبا می‌شود.

حسین پور با بیان اینکه برای توسعه شهر باید همه همراه و یکدل شوند، افزود: شهر نهاوند از نظر آب‌و هوا و طبیعت پتانسیل‌های زیادی دارد و حقش بیشتر از اینهاست و برای توسعه بیشتر این شهر باید تلاش‌های بیشتری کنیم.

وی عنوان کرد: با وجود بی‌پولی پروژه‌‌های عمرانی زیادی را در سطح شهر نهاوند انجام دادیم و قطعا اقداماتی که ما انجام دادیم شناسنامه نهاوند خواهند بود.

وی بیان کرد: وضعیت پروژه‌های عمرانی در شهر که به کارگاه خدماتی تبدیل شده است هم گویای ادعاها و صحبت‌های مدیریت شهری است.

شهردار نهاوند گفت: با اجرای پروژه‌هایی مانند بام نهاوند، چهار باغ، میدان مرکزی، مسیل و غیره حرمت تمدن شهر نهاوند رعایت شده و ما باید کاری کنیم که شهر نهاوند در آینده الگو قرار بگیرد.

وی اضافه کرد: ما امانتدار خوبی برای عوارض مردم بودیم و تاکنون با برنامه‌ریزی این عوارض را خرج کرده‌ایم و در بحث توسعه شهر باید همه مسائل را کنار بگذاریم زیرا یک‌دست صدا ندارد.

حسین‌پور با اینکه طرح سی ساله بام نهاوند توسط شهرداری و با کمک نماینده شهرستان در مجلس آماده شده است، تصریح کرد: مردم نهاوند از پروژه بام نهاوند خیلی استقبال و حمایت کردند و در همین راستا یک بوستان بلوط در این بام اضافه کردیم که در بام که جای بیشتری برای نشستن شهروندان داشته باشد و در آینده نیز یک بوستان دیگر در این بام اضافه خواهیم کرد و با چاه آبی که از باغ بهشت برای این بام می‌کشیم مشکل تامین آب بام مرتفع خواهد شد.

وی ادامه داد: با راه‌اندازی معدن شن و ماسه نیز ما در بحث تهیه کف‌پوش بی‌نیاز می‌شویم و پروژه مسیل هم که دارد انجام می‌شود نیز من قبلا طرحش را آماده کرده‌ام.

شهردار نهاوند با اشاره به ورودی شهر نهاوند از سمت بروجرد، عنوان کرد: وروری شهر نهاوند از سمت بروجرد واقعا مشکل دارد و بسیار نامناسب است و در شأن شهر نهاوند نیست و ما داریم طرح این قسمت را نیز آماده می‌کنیم.

وی بیان کرد: با این اقدامات انجام شده قطعا طی چند سال آینده شهر نهاوند به یک مقصد دائم و ثابت گردشگری در کشور تبدیل خواهد شد.

حسین‌پور افزود: پروژه‌های عمرانی که تاکنون در سطح شهر نهاوند اجرا شده با هدف توسعه شهری و خروج نهاوند از یکنواختی و رکود بوده است و برنامه‌های متعددی هم داریم که بعد از ما هم قابل ادامه و اجرا خواهد بود.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش