برخورد شدید ضابطین قضایی نهاوند با روزه خواری در ملاء عام

دستگیری سارق قطعات و محتویات خودرو در نهاوند

۷۷۰داوطلب در انتخابات شورا‌های اسلامی روستاهای نهاوند ثبت‌نام کردند

اوضاع کرونایی کدام روستاهای نهاوند نیاز به مراقبت و کنترل بیشتری دارد؟

تزریق واکسن کرونا به کادر درمان و پرسنل بیمارستانها،آزمایشگاه ها، داروخانه ها و مطب پزشکان در نهاوند

محدودیت‌های کرونایی برای دستفروشان شهر نهاوند اعمال شد

نمونه برداری ازچاههای آب شرب نهاوند انجام شد

مهمترین برنامه های سپاه ناحیه نهاوند در سال جاری اعلام شد

میهمانان و مسافران نوروزی نهاوند را ترک کنند/اوضاع کرونا قرمز و نگران کننده است

محدودیت و ممنوعیت های جدید کرونایی نهاوند اعلام شد

  • کد خبر : 19681

صدای نهاوند:
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند، گفت: قدرت‌نمایی و انتشار تصاویر رعب‌آور با سلاح و یا فروش و تبلیغ مواد مخدر در فضای مجازی جرم است.

عباس آزاد بخت در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، اظهار کرد: قدرت نمایی با سلاح گرم و سرد در فضای مجازی جرم است که برابر قانون با افرادی که در فضای مجازی نسبت به ایجاد رعب و وحشت اقدام می کنند، برخورد خواهد شد.

آزاد بخت گفت: افردی که با تهیه و انتشار تصاویر و کلیپ های مختلف شخصی به منظورخود نمایی و نحوه استفاده از سلام های گرم و سرد اقدام به قدرت نمایی می کنند و باعث ترویج خشونت و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم و کاربران فضای مجازی می شوند توسط پلیس فتا و اطلاعات  شناسایی و دستگیر می شوند.

وی در مورد تغییر مسیر فروش مواد مخدر از دنیای واقعی به فضای مجازی به خصوص در شبکه های اجتماعی گفت: امروزه خرید و فروش مواد مخدر از دنیای واقعی به فضای مجازی کشیده شده است و برخی از افراد از فضای مجازی بعنوان، بازاری برای فروش مواد مخدر و تبلیغ آن استفاده می کنند که این افراد نیز پس از شناسایی توسط پلیس فتا و اطلاعات دستگیر و برابر قانون با انان برخورد می شود.

دادستان عمومی و انقلاب نهاوند با بیان این مطلب که تا کنون ۴۰ پرونده برای افرادی که در فضای مجازی از تصاویر و فیلم های رعب آور با سلاح و یا تبلیغ و فروش انواع مواد مخدر می کنند تشکیل شده است از ازهم‌وطنان خواست در صورت مشاهده صفحات این افراد موارد را به پلیس فتا یا اطلاعات گزارش کنند.

عباس آزاد بخت گفت: خرید و فروش سلاح و مهمات، قدرت‌نمایی و انتشار تصاویر رعب‌آور با سلاح وخرید و فروش یا تبلیغ مواد مخدر برابر قانون مجازات های اسلامی جرایم یارانه ای در فضای مجازی جرم بوده و دستگاه قضایی با همکاری ضابطین خود با رصد و پایش مستمر این فضا با اعمال غیرقانونی و هنجارشکنی‌ها در این فضا، با قاطعیت برابر قانون رفتار خواهد کرد.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش