نباید اجازه داد به بهانه اصلاح قیمت بنزین، کالاها گران شوند

طرح بازآفرینی برای اولین بار در شهر گیان نهاوند اجرا می شود

یک کشته و یک مجروح در تصادف جاده نهاوند-فیروزان

وظیفه سپاه و بسیج حفظ دستاوردهای انقلاب و پیروی از فرامین رهبر انقلاب است

کشف اشیای تاریخی با قدمت دوران هزاره اول قبل از میلاد در نهاوند

معلم نهاوندی رتبه‌ی اول کشوری درس آمادگی دفاعی را کسب کرد

غرفه های میادین میوه و تره بارنهاوند موظف به صدور فاکتور معتبرشدند

سد گرین نهاوند ۱۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

۱۲۰ کارگاه تولید مبل و منبت در روستای دهفول نهاوند دایر است

استفاده از امکانات دولتی جهت تبلیغ انتخاباتی جرم است

  • کد خبر : 2901

صدای نهاوند:

کاندیدای زن دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان نهاوند گفت: من مستقل آمده ام، هدفم دفاع از حقوق مردم شریف،  به ویژه جوانان و زنان غیور و مظلوم شهرم است، احترام به رای و نظر مردم را با هیچ چیز معاوضه نمی کنم و به نفع هیچ کاندیدی کنار نخواهم رفت.

فاطمه قیاسی در جمع هواداران خود اظهار داشت: نهاوند نماینده ای می خواهد که از جنس اخلاص و سرشار از علم و تخصص باشد و برای انتخابش نیازی به هیچ  گونه تبلیغ و هزینه ای نباشد.

فقر و محرومیت نهاوند بعلت بی توجهی مسئولان به جوانان است

قیاسی گفت: مردم نهاوند، فقیر و محروم نیستند بلکه فقر و محرومیت آنها به علت بی توجهی برخی مسئولان شهر به عظیم ترین سرمایه های نهاوند که همانا جوانان خلاق و تحصیلکرده آن است حاصل شده است.

وی ادامه داد: مردم نهاوند نماینده ای می خواهند که در صحن علنی مجلس فریاد  مظلومیت مردم درد کشیده شهرش را فریاد بزند و از  گرفتن پست و مقامش نهراسد.

کاندیدای انتخابات مجلس نهاوند ابراز داشت: نهاوند مظلوم نماینده ای می خواهد که هم خادم باشد و هم در عمل به خدمت بپردازد، نهاوند نماینده ای می خواهد که مردم  بواسطه قدرت نظارتش و به پشتوانه اعتقاداتش، در آرامش و امنیت باشند و  با پیگیری و نظارات مستمر، هیچ مدیری جسارت کم کاری یا خیانت به حقوق همشهریان را نداشته باشد.

photo_2016-02-24_12-08-25

کاندیدای زن دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان نهاوند گفت: نهاوند شهری با هفت هزار سال قدمت، نماینده ای می خواهد که همیشه درب منزل و درب دفتر کارش به روی مردم حوزه انتخابیه اش باز باشد، تا هر وقت مشکلی داشته باشند با وی ملاقات کنند نه نماینده ای که سالی یکبار هم به ملاقات مردم شهرش نیاید، نماینده ای که صادق باشد و میان مردم باشد، با آنها درد ودل کند و از آنها کمک بخواهد. نماینده باید همسو  و همگام با جوانان بیکار شهر به خیابان ها بیاید و با آنها قدم بزند.

به وعده های دروغ و غیر ممکن رای ندهید

فاطمه قیاسی خطاب به مردم شهرستان نهاوند گفت: رای شما می تواند کسانی را از مجلس باز دارد که برای پیروزی در انتخابات حاضرند دریا را آسفالت کنند و برای کسب رای جماعت دیگر وعده های سبز بدهند. و رای شما مردم می تواند باعث ورود فردی به مجلس باشد که با احیا منابع طبیعی شهر زمینه ساز ورود گردشگران داخلی و خارجی و ایجاد اشتغال در شهرمان گردد.

قیاسی بیان داشت: رای شما می تواند فردی را به مجلس بفرستد که منافع ملت را قربانی منافع شخصی نکند و بتواند مسیر صنعتی شدن شهرمان را هموار کند و موجبات اشتغال جوانان و فرزندانمان را فراهم کند.

کانال صدای نهاوند

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش