- پایگاه تحلیلی خبری صدای نهاوند - http://www.sedaynahavand.ir -

فرماندار نهاوند ترویج اندیشه های شهید مطهری نیاز روز جامعه است

صدای نهاوند:

نهاوند- فرماندار شهرستان نهاوند با بیان اینکه ترویج اندیشه های شهید مطهری نیاز روز جامعه است، گفت: آثار شهید مطهری در احیا فکر دینی اصیل و مطابق با نیاز روز جامعه موثر است.

به گزارش خبرنگار مهر، امامعلی عبدالملکی ظهر یکشنبه در مراسم تجلیل از معلمان بخش گیان نهاوند که در سالن اجتماعات کتابخانه بصیرت شهر گیان برگزار شد، اظهار داشت:

 

قشر فرهیخته معلم باید در تربیت نسل آینده ساز از آموزه های دین مبین اسلام استفاده و براساس آن عمل کنند.

امامعلی عبدالملکی گفت: در این هفته نباید تنها به نام شهید مطهری اکتفا کرد، بلکه در راستای تبیین و تعمیق مقام شایسته معلم باید به آثار شهید مطهری توجه شود.

عبدالملکی با بیان اینکه شهید مطهری متفکری بود که از روی اخلاص و اسلام شناسی کامل عقیده خود را به جامعه عرضه داشت، افزود: به همین علت آثار شهید مطهری برای عارفان، ادیبان و همگان سودمند است و باید در راستای معرفی این آثار بیشتر تلاش شود.

وی عنوان کرد: اساس خوشبختی یک کشور نیروی انسانی است و اساس رشد و تربیت نیروی انسانی آموزش و پرورش است و کار از اینجا شروع می شود.

فرماندار شهرستان نهاوند بیان داشت: معلم بودن به عنوان شغل، وظیفه بسیار سنگینی است که باید معلمان با توجه به موقعیت حساس تعلیم و تربیت دانش آموزان به این مهم توجه دهند.