طرح ها و پروژه های نهاوند تعطیل است/ دغدغه ی مهم شهرستان، اشتغال است

اداره غله در نهاوند راه اندازی می شود

ورودی سراب گیان نهاوند همچنان مسدود است

کاوش فصل پنجم معبدلائودیسه نهاوند آغاز می شود

کامیون حامل دام قاچاق در نهاوند توقیف شد

وضعیت آلودگی نهاوند به ویروس کرونا زرد است اما قابل پیش بینی نیست

بازگشت ایست و بازرسی و اعلام شرایط قرمز با شروع موج دوم کرونا در نهاوند

تراکتور جان یک زن رادر نهاوند گرفت

برای خدمت به مردم آمده‌ام؛ در عزل و نصب مدیران دخالت نمی‌کنم

بازگشایی مدارس از شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ صرفاً برای رفع اشکال دانش آموزان است

  • کد خبر : 5220

صدای نهاوند:
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمار مشخصی از بیکاری در کشور نیست گفت: در حال حاضر آمار مشخصی از بیکاری در کشور نیست، برخی آمارها یک عدد را ارائه می دهند برخی دیگر با عددی متفاوت آماری دیگر.

به گزارش پایگاه خبری صدای نهاوند، حسن بهرام نیا با اشاره به اینکه استان همدان یکی از استانی هایی است که درصد بیکاری در آن رقم چشمگیری دارد و همین طور شهرستان نهاوند از همه چشمگیرتر، اظهار کرد: بهره مندی از تسهیلات و منابع بانکی، سرمایه در گردش ها و پرداخت آن به تولیدکننده ها، فعال کردن واحدهای تولیدی تعطیل شده و ایجاد کارگاه های کوچک می تواند فرصت های شغلی برای رفع بیکاری ایجاد کند.

در کشور با رکود مواجه هستیم

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی افزود: در کشور با رکود مواجه هستیم و دولت باید کمک بدهد این مشکل با ارائه سیاست هایی از جمله مدیریت در واردات و حمایت از تولیدکنندگان داخلی و کنترل قیمت ها، حل شود.

بهرام نیا گفت: باید سیاست هایی را دولت به کار گیرد تا تولید در کشور بالا رود، رکود پایین بیاید و به همین نسبت معیشت و اشتغال مردم بهتر شود تا  توانمندی و قدرت خرید آنان نیز یشتر شود.

در استان طرح آمایش نداریم

 وی همچنین با بیان اینکه در استان همدان طرح آمایشی نداریم، تصریح کرد: اینکه در هر منطقه و در هر شهرستان باید بر روی چه حوزه ای از جمله کشاورزی، صنعتی و یا گردشگری سرمایه گذاری شود هنوز مشخص نیست، به طوری که طرح آمایشی متناسب با هر منطقه جغرافیایی نداریم.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی افزود: این بدان معنا است که هنوز مشخص نکرده ایم که اگر در منطقه ای که مستعدد کشاورزی است، یک کارخانه صنعتی احداث شود یا نشود و بدون طرح آمایش اگر جلو برویم، با احداث کارخانه در آن منطقه به دلیل ایجاد آلودگی، جلوی رشد و نمو محصولات کشاورزی گرفته می شود و ضرر آن بیشتر از نفعش است.

آمار واقعی به مردم منتقل نمی شود/کوتاهی در ارائه آمارها

بهرام نیا در ادامه عنوان کرد: آقایان بنا به هر دلیلی که خودشان می دانند در زمینه بیان آمارها کوتاهی می کنند و آمار واقعی به مردم منتقل نمی شود.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

  1. الف.نهاوندی گفت:

    باعرض سلام وخسته نباشید خدمت نماینده محترم شهرستان نهاوند بچه های ما که تحصیلات عالیه دارند جکارکنند ودوست دارند که به شهرخودمان خدمت کنند فکری به حال این قشرعزیزهم بکنید ممنونم،

    (۱)

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش