پیام علیرضا شهبازی نماینده نهاوند در مجلس به مناسبت روز خبرنگار

عرضه اولیه سهام شرکت سیمان نهاوند آبان ماه در فرابورس ارائه می شود

مدارس نهاوند در زمان ثبت نام حق دریافت هیچ‌گونه وجهی را ندارند

توقیف کامیون حامل ۳ تن مرغ زنده در نهاوند

خرید و فروش گردوی پوست سبز تا پایان شهریور در نهاوند ممنوع است

دستگیری ۲نفرسارق وکشف ۵ فقره سرقت در نهاوند

برخورد خودروی «چری»و پراید، یک کشته بر جا گذاشت

امام جمعه نهاوند به کرونا مبتلا شد

مردم نهاوند به ناچار برای درمان به شهرهای اطراف مراجعه می کنند

«حرمله» شرور بدنام و سابقه‌دار نهاوندی دستگیر شد

 • کد خبر : 5786

صدای نهاوند:
استاندار همدان با بیان اینکه اجازه نمی دهم هیچ یک از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان نهاوند تغییر کنند مگر به ضرورت تشخیص فرماندار و امام جمعه گفت: به کسی هم اجازه نمی دهم اختلاف انگیزی کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای نهاوند، محمد ناصر نیکبخت ظهر یک شنبه در جمع مدیران اجرایی و مردم شهرستان نهاوند در کانون شهید باهنر اظهار داشت: در کل استان ما به حمایت همه روحانیون نیازمند هستیم و بارها به  فرماندار  نهاوند گفته ام محور وفاق، همدلی و وحدت در شهرستان نهاوند باید  امام جمعه باشد، امام جمعه نهاوند  مانند همه ائمه جمعه شهرستان های استان باید فصل الخطاب همه مشکلات شهرستان نهاوند باشد.

نیکبخت افزود: همه دستگاه ها و نهادهای کشور اهم از قوه قضائیه، مجریه و مقننه یک خانواده هستیم که تقسیم کار کرده ایم پدر این خانواده مقام معظم رهبری و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است و در قانون اساسی تقسیم کار شده است و شرح وظایف قوه سه گانه مشخص شده است.

وی در با طرح این سوال که اگر مشکلی در کارهای اجرایی پیش بیاید از من و فرماندار سوال می شود یا از دیگری افزود: قطعا ما باید پاسخگو باشیم، پس وقتی ما باید پاسخگو باشیم باید در کار و وظیفه خود مستقل باشیم تا کارها رو درست انجام دهیم.

photo_2016-08-28_21-28-13

استاندار همدان بیان داشت: گذشت دورانی که بین مجلس، قوه مجریه و قضائیه بگیر و ببند، اختلاف و چنگ اندازی به صورت هم بود، اکنون هر سه قوه برادارانه از هم حمایت می کند و خوشبختانه اکنون یک وفاق و همدلی در کشور حاکم شده است چون همه می دانند اگر اختلافی باشد مردم ضرر می کنند.

محمد ناصر نیکبخت اظهار داشت: به لطف خدا مجلس امروز مجلس بسیار عاقلی است واکثر نمایندگان بالای ۹۹ درصد آنها همه آدم های منصفی هستند که خدمت برای مردم مورد نظر آنها است و می دانند با اختلاف هیچ خدمتی برای مردم ارائه نمی شود اما در عوض با دوستی برادری و تقسیم کار و وظایف می توان برای مردم کاری انجام داد.

نیکبخت گفت: نمایندگان استان همدان همه خوبند، مخصوصا نماینده مردم نهاوند که خود در اجرا بوده و کار اجرایی کرده است مگر آن زمان ایشان به کسی اجازه می داد در کار اجرایی دخالت کند، قطعا به هیچ کس  اجازه نمی داد اما اعلام می کرد پاسخ می دهم، ما باید پاسخگو باشیم و نظارت مجلس و وقوه قضائیه روی چشم، مجلس قوه مجریه و حتی قوه قضائیه هر سه خدمتگزار مردمند و افتخار ما این است ولی نعمت همه ما مردم هستند.

وی افزود: پس همه ما با هم باید برای مردم کار کنیم بر حسب شرح وظایف و تعیین حدود اختیارات که با توجه به قانون اساسی برای ما تکلیف شده است غیر از این باشد نه اجازه داده می شود و نه ما می توانیم پاسخگو باشیم.

IMG_6629

استاندار همدان در ادامه خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان نهاوند اظهار داشت: من به مدیران دستگاه های اجرایی  نهاوند می گویم سال پایانی دولت است مردم انتظار دارند برای آنها خدمت کنیم از اختلاف پرهیز کنید، یکی از جاهای که بیشترین ضربه را در کشور خورده نهاوند است اختلاف همیشه به نهاوند آسیب زده است من قصد اینکه بخواهم اختلافی بروز کند ندارم، قصد اینکه بگذارم حاشیه  تشدید شود ندارم، ولی  به کسی هم اجازه نمی دهم بخواهد اختلاف انگیزی کند.

محمد ناصر نیکبخت تاکید کرد: این مطلب را به مدیران دستگاه های اجرایی می گویم اجازه نمی دهم هیچ مدیری در سطح شهرستان تغییر کند، همه شما باید به خدمت و انجام کارهای خود ادامه دهید مگر بنا به ضرورتی که فرماندار و یا امام جمعه به من بگویند وجود این آقا برای این شهرستان مضر است و نمی تواند کار کند  وگرنه با دلگرمی برای مردم کار کنید، در سال پایانی دولت من قصد تغییر مدیران دولتی در شهرستان نهاوند را ندارم دلگرم باشید و به کارتان ادامه دهید، محکم هم کار کنید سال پایانی دولت است و از دی ماه انتخابات استارت خواهد خورد، پس ما چگونه می توانیم این چندماهه همش دنبال تغییر باشیم این باشد آن نباشد این برود و آن بیاید.

نیکبخت افزود: فرماندار و بخشدران بچسبید به کار مردم با رعایت تمام جوانب کار، احترام نماینده مردم برای شما باید محرز باشد عزت و احترام نماینده مردم برای من و شما محرز است، نهایت احترام و همراهی را با نماینده داشته باشید هر کجا لازم است از موقعیت نماینده استفاده کنید تا به کمک بیاد، از حمایت امام جمعه نهاوندو دیگر ائمه جمعه شهرستان استفاده کنید ما باید  افتخار کنیم که نوکر مردم هستیم ولی اجازه نمی دهیم دولت تخریب شود، همه عزت و احترام  را تا جای بگذارید که تخریب دولت مورد نظر نباشد وزیر اطلاعات اعلام کرد صدها میلیارد تومان برای تخریب دولت در حال هزینه شدن است.

وی ادامه داد: گفته شده واحدهای تولیدی نهاوند تعطیل است من آمار گرفتم  در حال حاضر در شهرک صنعتی نهاوند ۱۵ واحدی تولیدی فعال است و ۱۲ واحد غیر فعال، از تعداد ۱۲ واحد غیر فعال نهاوند سه واحد سال ۹۲ و ما بقی بین سالهای ۸۶ تا ۹۲  تعطیل شده اند.

استاندار همدان اظهار داشت: علت تعطیلی این واحدهای مربوط به بعد از اجرای پرداخت یارانه ها و گران شدن حامل های انرژی است وقتی افزایش حامل های انرژی به واحدهای تولیدی آسیب رساند، قرار شد ۳۰ درصد از درآمد افزایش حامل های انرژی به واحدهای تولید کننده پرداخت شود اما یک ریال هم پرداخت نشد.دوم قرار شد یارانه به واحدهای تولیدی برای تعویض ماشین آلات فرسوده پرداخت شود  اما انجام نشد و سوم تولیدات واحدهای تولیدی نیاز به بازار فروش داشت که بعلت تحریم ها بازاری وجود نداشت.

IMG_6636

محمد ناصر نیکبخت گفت: نرخ ارز هم جمشید بسم الله به یکباره از هزار تومان، به سه هزار تومان و سه هزار و ۵۰۰ تومان برد تا شرایط سختی در اقتصاد کشور حاکم شود اما طرح اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری راه گشا شد وتمام واحدهای تولیدی تعطیل شده بررسی و در حال تعیین تکلیف هستند.

نیکبخت افزود: الان خدمتی که به مردم نهاوند می شود کرد، ورود سرمایه گذار به این شهرستان است اختلاف هیچ چیزی به ما نمی دهد این دولت هم با لطف خدا، حمایت مقام معظم رهبری و رای مردم دولت مردم سالاری است و تخریب نمی شود.

وی ادامه داد: ما باید با هم همکاری و هم افزایی داشته باشیم تا به مردم خدمت کنیم هیچ راه دیگری نداریم هر کسی چه خواسته و چه ناخواسته اختلاف انگیزی کند به این مردم و نظام و اسلام خیانت می کند اگر استاندار هم حاشیه درست کرد به من بگوید شدید هم بگوید.

استاندار همدان در پایان از  تخصیص۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای احداث میدان مرکزی نهاوند خبر داد و گفت: اگر برای عملیات اجرایی میدان مرکزی نهاوند اعتبار کم داشتید فرماندار هم می تواند  از محل اعتبارات شهرستانی حداکثر مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان اختصاص دهد.

محمد ناصر نیکبخت بیان داشت: مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان برای اجرای طرحی در بام نهاوند و ۵۰۰میلیون تومان هم برای تعیین تکلیف مغازه های نیمه تمام روبروی ترمینال سابق تخصیص داده شد که فرماندار و شهردار باید به سازمان برنامه و مدیریت بروند و توافق نامه ها را امضا کنند.

 

 

 

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

 1. ایمان س گفت:

  مردم نهاوند به نماینده شجاع و محبوب خود جناب دکتر بهرام نیا که در مدت کوتاه شروع به خدمت خود پیگیر تمامی مشکلات شهرستان بودند افتخار می کنند همه مردم شهر ستان تکیه گاه و پشتوانه ایشان هستند چرا که ایشان برای خدمت صادقانه آمده و ایشان تشخیص می دهند که در کدام قسمتها و یا بخش های شهرستان کم کاری می شود زیرا ایشان با تمامی مردم در حال ارتباط هستند و از تمامی جزئیات و مشکلات مردم و شهرستان کاملاً آگاه هستند .

  (۱)
 2. محمد مم گفت:

  بعد از تحقفق و تفحص از استانداری خودت هم باید بری مهندس جان!
  راستی صادقی جان مرد باش و نظر مخالف رو تحمل کن، نه اینکه بعنوان نظر تکراری مانع ثبت نظر بشی

  ()
 3. نهاوندی گفت:

  با سلام وادب. موردی را که استادار محترم مطرح کردند در علم حقوق به آن نظریه تفکیک قوا می گویند که بسیار خوب وباارزش است . ولی در کشور ایران خیلی جایگاه درستی ندارد. وهمه در امورات یکدیگر دخالت می کنند. نمونه بارز آن در ۵سال گذشته در نهاوند صورت گرفت که آالقای سنایی نمایند هقانئنی وفرماندار توانمند نهاوند آقای کریم مطهری رانامه عزلش را ازوزیرکشور گرفت واکنون که سفیر روسیه می باشند در امورات دیگر قوا دخالت می کنند. جناب آقای صادقی بنده هم با نظر استاندارمحترم موافقم ولی اگر همه آنر رعایت کنند. در حال حاضر نماینده محترم نهاوند نباید وقت خودش را صرف عزل ونصب دیگران نماید

  ()

*

code

 • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
 • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش