جزئیات کامل درگیری مسلحانه چند جوان در نهاوند اعلام شد

مغازه های متخلف نهاوند پلمپ و بنر تخلف آن ها درب مغازها نصب شود

مشخصات و تصویر اشخاص مخل نظم و امنیت عمومی در رسانه ها منتشر می شود

مجروح شدن ۸ نفر با شلیک اسلحه شکاری ساچمه ای در درگیری میدان امام نهاوند

  • کد خبر : 8369

صدای نهاوند:
فرماندار نهاوند با بیان اینکه نقش تاثیر مبارزات و اقدامات و کارهای ارزشمند هاشمی رفسنجانی در به ثمر نشستن انقلاب اسلامی و تداوم و ثبات آن از یاد‌ها پاک نمی‌شودگفت: محبوبیت هاشمی عامل اصلی انتخاب روحانی بعنوان رئیس جمهور بود.

کریم حمیدوند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری صدای نهاوند اظهار داشت: آیت الله هاشمی از استوانه های مستحکم انقلاب بود و دفاع از انقلاب همواره مورد توجه آیت الله رفسنجانی بود.

حمیدوند گفت: مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی از سال‌های قبل از انقلاب از یاران مخلص امام راحل بودند و در آن دوران‌هایی که مباحثی در حوزه علمیه قم بود، مقابل برخی از جریانات، علم مدافع حضرت امام را قبل انقلاب برپا کرد.

وی افزود: همان‌گونه که در پیام مقام معظم رهبری آمده است، این دو بزرگوار در کنار امام و اندیشه‌های امام ایستادند و در همه زمینه‌ها با هم بودند و آنچه برای آیت الله هاشمی مهم بود، دفاع از انقلاب بود.

فرماندار شهرستان نهاوند با اشاره به اینکه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از شخصیت‌های مورد اعتماد و مؤثر  حضرت امام(ره) وانقلاب بود، گفت: مراسم تشییع آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نماد وحدت سیاسی ــ اجتماعی ایران باشد.

کریم حمیدوند ادامه داد: با توجه به نقش مؤثر  آیت الله هاشمی رفسنجانی در بزنگاه‌های سخت و آینده‌ساز کشور شاید بتوان گفت وی یکی از شخصیت‌های مؤثر و مورد اعتماد امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در شرایط سخت انقلاب بود.

حمیدوند اظهار داشت: نگاه به زندگی سراسر مبارزه و مجاهده ایشان در راه اسلام و تعالی نظام مقدس اسلامی به همه درس تحمل و استقامت را در هر شرایطی برای رسیدن به هدف نشان می‌دهد.

وی گفت:  مشارکت و نقش آفرینی‌های آن روحانی ارجمند و مجاهد در «شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران» و عهده‌دار شدن مسئولیت‌های بزرگی از جمله «ریاست جمهوری»، «ریاست مجلس شورای اسلامی»، «ریاست مجلس خبرگان رهبری»، «ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام» و نیز مسئولیت‌های خطیر در دوران پرافتخار «دفاع مقدس» و همچنین مبارزه مستمر با ضدانقلاب، او را همواره کانون توجه دوستان و دشمنان انقلاب و نظام اسلامی قرار داده بود.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش