عرضه بنزین در ۵ جایگاه سوخت نهاوند انجام می شود

پرداخت اعتبارات تبصره ۱۶ نیاز به پیگیری مدیران کمیته امداد و بهزیستی نهاوند دارد

خیر نهاوندی پنج هزار متر مربع زمین به هلال احمر نهاوند اهدا کرد

احتمال تغییر نام میدان مرکزی نهاوند به شهید حاج قاسم سلیمانی

کسب سه رتبه‌ی کشوری در طرح کیفیت‌بخشی به دروس علوم انسانی توسط معلمان نهاوندی

بازگشایی تالار‌های پذیرایی نهاوند با یک سوم ظرفیت از امروز

تبیین مسائل فرهنگی باید در دستور کار مدیران نهاوند قرار گیرد

نسل جوان اگر از دین فاصله بگیرد تاثیر تربیتی خوبی در جامعه نخواهیم دید

تزریق واکسن کرونا در نهاوند از مرز ۶۵ درصد گذشت

دیواره های مسیل شهر نهاوند بازسازی و مرمت می شود

  • کد خبر : 9640

صدای نهاوند:
شهردار نهاوند ساختار پرسنلي شهرداري با عنوان طرح تلفيقي كارگري و كارمندي توسط وزارت كشور خبر داد و افزود: 80 درصد، ديون شهرداري پرداخت شده است.

امیر رضا یوسفیان در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند اظهار داشت: در سال گذشته مشکل چندین ساله، ۷۰ دهنه مغازه های بلوار امام حسین(ع)،سند زدن ۱۴۵ هکتار از اراضی به نام شهرداری ،ساماندهی قبر آقا،اجرای عملیات میدان مرکزی و رفع توقیف آن و هم چنین اجرای عملیات آب خاکستری انجام شد.

یوسفیان از تصویب ساختار پرسنلی شهرداری با عنوان طرح تلفیقی کارگری و کارمندی توسط وزارت کشور خبر داد و افزود:در این ساختار سه معاونت مالی-اداری،فنی-شهرسازی،خدمات شهری را از مراحل قانونی گذراندیم تا در شورای اداری شهرداری ها مطرح و به مرحله اجرا شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۸۰ درصد، دیون شهرداری پرداخت شده است خاطر نشان کرد:در سالجاری تاکنون بدهی دو دستگاه اداره گاز  و تامین اجتماعی به مبلغ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ،پرداخت شده است و مابقی این بدهی ها شامل ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به پیمانکاران به صورت تهاتر، پرداخت شده است.

شهردار نهاوند با بیان اینکه در سال گذشته تعداد ۸۴ فقره پروانه توسط شهرداری صادر شده است ،تصریح کرد:با وجود رکود اقتصادی،رکود ساخت و ساز و… توانستیم با این شرایط شهر را اداره نماییم و این درحالیست که اعتبارات عمرانی نیز تنها به مبلغ ۱۸۰ میلیون تومان در سال گذشته به این شهرداری اختصاص یافت و این شهرداری تعریض خیابان پیروزی که یک نمونه از فعالیت های عمرانی است را با اعتباری به مبلغ حدود یک میلیارد تومان را به اجرا درآورد.

امیر رضا یوسفیان افزود: با بیان اینکه به منظور ساخت فضاهای ورزشی تاکنون ۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان برای اولین بار به شهرداری توسط دولت پرداخت شده است ،گفت:با کمک و حمایت مسئولان از اعتبارات ماده ۲۳ بیش از ۶۰۰ میلیون تومان سرمایه گذاری برای خرید و نصب ۱۰ دستگاه دوربین مدار بسته با آخرین فناوری های روز دنیا در نقاط مختلف شهر هزینه شد.

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش