مجوز احداث مغازه های تجاری آموزش و پرورش نهاوند سال ها بلاتکلیف مانده است

هر دو بیمارستان نهاوند دارای سی تی اسکن شدند

نهاوند، قطب سیب درختی با کیفیت اعلا می‌باشد

معاون وزیر مسکن کشور از پروژه احداث مسکن ملی نهاوند بازدید کرد

۷۲ درصد مسکن روستایی نهاوند نوسازی شده‌ است

دفاتر خدمات ارتباطی نهاوند کانون ازدحام جمعیت/ موج چهارم کرونا در راه است

باند سارقان منزل نهاوند در دام پلیس

۱۰ طرح مخابراتی دهه فجر امسال در نهاوند به بهر ه برداری می رسد

جبهه اصلاحات تا سال ۸۸ اعتبار داشت/ هر کس از سران فتنه حمایت کند باید با آن برخورد شود

شرکت سیمان نهاوند بیش از ۱۵۰ هزار تُن سیمان به مناطق سیل زده اهدا کرد

  • کد خبر : 9640

صدای نهاوند:
شهردار نهاوند ساختار پرسنلي شهرداري با عنوان طرح تلفيقي كارگري و كارمندي توسط وزارت كشور خبر داد و افزود: 80 درصد، ديون شهرداري پرداخت شده است.

امیر رضا یوسفیان در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند اظهار داشت: در سال گذشته مشکل چندین ساله، ۷۰ دهنه مغازه های بلوار امام حسین(ع)،سند زدن ۱۴۵ هکتار از اراضی به نام شهرداری ،ساماندهی قبر آقا،اجرای عملیات میدان مرکزی و رفع توقیف آن و هم چنین اجرای عملیات آب خاکستری انجام شد.

یوسفیان از تصویب ساختار پرسنلی شهرداری با عنوان طرح تلفیقی کارگری و کارمندی توسط وزارت کشور خبر داد و افزود:در این ساختار سه معاونت مالی-اداری،فنی-شهرسازی،خدمات شهری را از مراحل قانونی گذراندیم تا در شورای اداری شهرداری ها مطرح و به مرحله اجرا شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۸۰ درصد، دیون شهرداری پرداخت شده است خاطر نشان کرد:در سالجاری تاکنون بدهی دو دستگاه اداره گاز  و تامین اجتماعی به مبلغ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ،پرداخت شده است و مابقی این بدهی ها شامل ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به پیمانکاران به صورت تهاتر، پرداخت شده است.

شهردار نهاوند با بیان اینکه در سال گذشته تعداد ۸۴ فقره پروانه توسط شهرداری صادر شده است ،تصریح کرد:با وجود رکود اقتصادی،رکود ساخت و ساز و… توانستیم با این شرایط شهر را اداره نماییم و این درحالیست که اعتبارات عمرانی نیز تنها به مبلغ ۱۸۰ میلیون تومان در سال گذشته به این شهرداری اختصاص یافت و این شهرداری تعریض خیابان پیروزی که یک نمونه از فعالیت های عمرانی است را با اعتباری به مبلغ حدود یک میلیارد تومان را به اجرا درآورد.

امیر رضا یوسفیان افزود: با بیان اینکه به منظور ساخت فضاهای ورزشی تاکنون ۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان برای اولین بار به شهرداری توسط دولت پرداخت شده است ،گفت:با کمک و حمایت مسئولان از اعتبارات ماده ۲۳ بیش از ۶۰۰ میلیون تومان سرمایه گذاری برای خرید و نصب ۱۰ دستگاه دوربین مدار بسته با آخرین فناوری های روز دنیا در نقاط مختلف شهر هزینه شد.

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش