افزایش ۵٠ درصدی قیمت نان، باید موجب کیفیت مطلوب نان و رضایتمندی مردم شود

شهرستان نهاوند سند توسعه و چشم انداز ندارد

خبرنگاران شهرستانی با مشکل جدی مسکن روبرو هستند

۱۳۸کیسه آرد احتکاری در نهاوند ضبط شد

نهاوند را باید قطب معدنى غرب کشور کنیم

جعفر سلگی سرپرست فرمانداری نهاوند شد

تشریح جزئیات به شهادت رسیدن شهید رفیعی از زبان دادستان نهاوند

واکنش دادستان همدان به درخواست خانواده شهید رفیعی

شهادت سرباز وظیفه مهدی رفیعی در حین عملیات با سوداگران مرگ در نهاوند

۵تیم بازرسی بر فعالیت نانوایان نهاوند نظارت می کنند

  • کد خبر : 11476

صدای نهاوند:
معاون فرهنگی وزارت ورزش و امور جوانان گفت: سه پروژه نیمه تمام استخر سرپوشیده بانوان، خوابگاه ورزشی و سالن باستانی نهاوند با حمایتی که انجام می شود ظرف یک سال آینده به بهره‌‌برداری می رسند.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، عبدالحمید احمدی بعداز ظهر پنج شنبه در در جلسه‌ بررسی مشکلات حوزه ورزش شهرستان نهاوند که بعداز ظهر پنج شنبه با حضور نماینده مردم نهاوند در مجلس، مسئولین و رؤسای هیئت‌های ورزشی شهرستان در فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: با بهره برداری از سه پروژع نیمه تمام ورزشی نهاوند قصد داریم به توسعه ورزش در شهرستان نهاوند کمک کنیم.

احمدی افزود: همچنین تلاش خواهیم کرد که کمبود امکانات و تجهیزات چند هیئت‌ ورزشی شهرستان نهاوند را مانند تشک کشتی،دوچرخه، سکوی ووشو و …را با تامین اعتبار به زودی برطرف و حدالامکان این امکانات را در اختیار این هیئت‌ها قرار دهیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار پایگاه خبری صدای نهاوند مبنی بر برنامه های ویژه وزارت ورزش برای جوانان اظهار داشت: موضوع جوانان موضوع جدی وزارت ورزش است و در ساختار وزرات‌خانه به دنبال افزایش جایگاه خاصی برای حوزه جوانان هستیم.

معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان بیان داشت: عزم جدی ما بر این است که حوزه جوانان هم‌پای حوزه ورزش رشد کند به همین علت لایحه تفکیک امور جوانان به مجلس تقدیم شده است که در صورت تصویب این لایحه سازمان ملی جوانان تأسیس خواهد شد.

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش