۱۳۸کیسه آرد احتکاری در نهاوند ضبط شد

نهاوند را باید قطب معدنى غرب کشور کنیم

جعفر سلگی سرپرست فرمانداری نهاوند شد

تشریح جزئیات به شهادت رسیدن شهید رفیعی از زبان دادستان نهاوند

واکنش دادستان همدان به درخواست خانواده شهید رفیعی

شهادت سرباز وظیفه مهدی رفیعی در حین عملیات با سوداگران مرگ در نهاوند

۵تیم بازرسی بر فعالیت نانوایان نهاوند نظارت می کنند

بوستان بانوان “نرگس” نهاوند با ۵ میلیارد تومان کلنگ زنی شد

تخریب ۲۲ واحد ساخت و ساز غیر مجازات در باغات نهاوند

بهره برداری از طرح آبرسانی به روستای “تپه یزدان” نهاوند

  • کد خبر : 12867

صدای نهاوند:
امام جمعه نهاوند با بیان اینکه انسانیت و حقوق بشر برای اروپا و آمریکا معنا ندارد افزود: شعار حقوق بشر توسط این کشورها دروغی بیش نیست و آنها هدفشان تامین منافع خود در قالب این شعار است.

به گزارش صدای نهاوند، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه نهاوند افزود: در بعد داخلی جمهوری اسلامی موفق شد که با چالش های داخلی مقابله کرده و در بعد منطقه ای نیز توانست داعش را نابود و ریشه کن کند که اینها کارهای بزرگی برای تحکیم انقلاب به شمار می رود.
وی با بیان اینکه ایران اسلامی در بعد مسائل منطقه ای به قدری موفق عمل کرد که حتی آمریکا اعلام کرده اگر ایران در منطقه ریشه بگیرد خطر بزرگی برای ما به وجود می آورد افزود: این اعتراف دشمنان نشان دهنده قدرت منطقه ای جمهوری اسلامی ایران است.
امام جمعه نهاوند با اشاره به سالروز بمباران شیمیایی حلبچه گفت: قتل عام مردم این شهر توسط صدام و با حمایت های آمریکا و برخی کشورهای اروپایی مانند آلمان انجام شد چراکه آنها با دادن سلاح شیمیایی هزاران نفر از مردم بی گناه را قتل عام کردند.
حجت الاسلام مغیثی گفت: در آن زمان کسی از مدعیان حقوق بشر به این مساله اعتراضی نکرد در حالیکه آنان به خاطر کوچکترین مساله از خود واکنش نشان می دهند.
وی با بیان اینکه انسانیت و حقوق بشر برای اروپا و آمریکا معنا ندارد افزود: شعار حقوق بشر توسط این کشورها دروغی بیش نیست و آنها هدفشان تامین منافع خود در قالب این شعار است.
وی با اشاره به فرا رسیدن نوروز باستانی گفت: برخی سنت های غلط مانند آتش بازی در نوروز موجب هدر رفت میلیارد ها پول می شود لذا مردم باید از انجام این سنت های غلط دوری کرده و برخی آداب و رسوم دیگر مانند دید و بازدید ، پاکیزگی و نظافت خانه ، اردوی راهیان نور و دیدار با خانواده های شهدا را در برنامه های خود قرار دهند.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش