۱۳۸کیسه آرد احتکاری در نهاوند ضبط شد

نهاوند را باید قطب معدنى غرب کشور کنیم

جعفر سلگی سرپرست فرمانداری نهاوند شد

تشریح جزئیات به شهادت رسیدن شهید رفیعی از زبان دادستان نهاوند

واکنش دادستان همدان به درخواست خانواده شهید رفیعی

شهادت سرباز وظیفه مهدی رفیعی در حین عملیات با سوداگران مرگ در نهاوند

۵تیم بازرسی بر فعالیت نانوایان نهاوند نظارت می کنند

بوستان بانوان “نرگس” نهاوند با ۵ میلیارد تومان کلنگ زنی شد

تخریب ۲۲ واحد ساخت و ساز غیر مجازات در باغات نهاوند

بهره برداری از طرح آبرسانی به روستای “تپه یزدان” نهاوند

  • کد خبر : 15136

فرمانده انتظامی نهاوند:

کلاهبردار نهاوندی شناسایی شد

صدای نهاوند:
فرمانده انتظامی نهاوند از شناسایی فردی‌که با استفاده از روش‌های مهندسی اجتماعی و با سوءاستفاده از اعتماد شهروندان کلاهبرداری می کرد، خبر داد.

سرهنگ احمد ساکی در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند اظهار داشت: در‌پی شکایت یکی از شهروندان نهاوند مبنی بر این‌که فردی ناشناس با سوءاستفاده از اعتماد وی مبالغی را به‌ عنوان فروش کالا اخذ کرده و در ادامه اقلام خریداری شده را به وی تحویل نداده، شناسایی متهم در دستور کار کارشناسان پلیس‌فتا قرار گرفت.

ساکی گفت: در بررسی اظهارات شاکی مشخص گردید، شخصی با هویت پنهان و نامشخص با استفاده از روش‌های مهندسی اجتماعی و سوء‌استفاده از اعتماد شاکی اقدام به اخذ وجه، جهت فروش گوشی تلفن همراه نموده و پس از اخذ مبلغ نیز گوشی خریداری شده را به‌ وی تحویل نداده است، که این امر باعث وارد نمودن‌ ضرر و زیان مالی به شاکی شده است.

وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با حساسیت ویژه نسبت به پیگیری موضوع اقدام و با به‌کارگیری شگردهای فنی و پلیسی و اقدامات تخصصی انجام شده، مبالغ واریز شده ردگیری گردیده و پس از آن با تحقیقات و بررسی‌های تکمیلی هویت متهم نیز شناسایی شد و پرونده برای ادامه رسیدگی به دادسرا ارسال گردید.

فرمانده انتظامی نهاوند با بیان اینکه یکی از مهمترین اصول در یک خرید موفق، اطمینان از اصالت وب سایت ارائه دهنده کالا می‌باشد، گفت: خرید از سایت‌های اینترنتی ناشناس بدون بررسی اعتبار آنها، علاوه‌بر دارا بودن ریسک بالا در به خطر افتادن اطلاعات بانکی، امکان عدم دریافت کالای سفارش داده شده و از دست رفتن مبالغ پرداختی بسیار بالا می‌باشد.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش