۱۳۸کیسه آرد احتکاری در نهاوند ضبط شد

نهاوند را باید قطب معدنى غرب کشور کنیم

جعفر سلگی سرپرست فرمانداری نهاوند شد

تشریح جزئیات به شهادت رسیدن شهید رفیعی از زبان دادستان نهاوند

واکنش دادستان همدان به درخواست خانواده شهید رفیعی

شهادت سرباز وظیفه مهدی رفیعی در حین عملیات با سوداگران مرگ در نهاوند

۵تیم بازرسی بر فعالیت نانوایان نهاوند نظارت می کنند

بوستان بانوان “نرگس” نهاوند با ۵ میلیارد تومان کلنگ زنی شد

تخریب ۲۲ واحد ساخت و ساز غیر مجازات در باغات نهاوند

بهره برداری از طرح آبرسانی به روستای “تپه یزدان” نهاوند

  • کد خبر : 18226

صدای نهاوند:
فرماندار نهاوند گفت: اداره ارشاد نهاوند در بحث کنترل و نظارت و همچنین تعطیلی کلوپ ها ورود کند چراکه مجوز فعالیتشان را این مجموعه صادر کرده و در غیر این صورت در این خصوص با استاندار صحبت خواهم کرد.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، مراد ناصری روز سه شنبه در جلسه ستاد پیشگیری، کنترل و هماهنگی مقابله با کرونا ویروس، اظهار کرد: بخشداران در ۴ بخش مرکزی، زرین دشت، خزل و گیان در خصوص برگزاری مراسم ختم با بهره گیری از ظرفیت ائمه جمعه و جماعات با هدف فرهنگ سازی هرچه بهتر و بیشتر برای جلوگیری از برگزاری اجتماعات اقدام کنند.

ناصری با تاکید بر اینکه نانوایی‌های شهرستان رها شده‌اند، گفت: اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان طی چند روز گذشته در بحث کنترل بازار و تأمین مواد شوینده و ضدعفونی کننده خوب عمل کرده اما انتظار می‌رود در بحث تجهیز تمامی نانوایی‌های شهرستان به دستگاه کارت خوان با بهره گیری از توان اصناف و تعزیرات حکومتی ورود کند.

ناصری با تاکید بر اینکه برای حفظ سلامت مردم و رعایت بهداشت با هیچ فردی شوخی نداریم، گفت: اداره صمت با نانوایی‌هایی که نسبت به اجرای مصوبات این ستاد مقاومت می‌کنند با اختیار و دستور بنده برای سلامت مردم برخورد کند و در صورت نیاز پلمب واحد انجام شود.

وی با انتقاد از عملکرد جایگاه‌های عرضه سوخت، گفت: متأسفانه پمپ‌های بنزین شرایط مشابه نانوایی‌ها دارند و رها شده‌اند.

فرماندار نهاوند با تاکید بر اینکه در خصوص جایگاه‌های عرضه سوخت با توجه به مصوبه کشوری، استان و شهرستان باید سوخت گیری وسایل نقلیه توسط اپراتور جایگاه انجام شود، گفت: خوشبختانه دستگاه قضائی همیشه همراه بوده و هست لذا شبکه بهداشت و درمان و مرکز بهداشت در بحث نظارت ورود جدی کنند چراکه میدان دار تصمیم گیری برای امور مربوط به کرونا هستند.

وی با اشاره به نقش تأثیر گذار رسانه‌ها در کنترل جو روانی در شهرستان نهاوند گفت: خوشبختانه اصحاب رسانه نهاوند به خوبی هرچه تمام تر به رسالت خود عمل کرده و می‌کنند.

ناصری با اشاره به اینکه شهرداران نقاط مختلف شهری نسبت به ضدعفونی محیط شهری اقدام کرده‌اند اما برای اطمینان خاطر مردم باید اطلاع رسانی به موقع داشته باشند، گفت: در بحث تعطیلی اماکن ورزشی خصوصی و دولتی در شهرستان اداره ورزش و جوانان ورود به موقع و جدی داشت که انتظار می‌رود بخشداران نیز بر استمرار تعطیلی‌ها نظارت ویژه‌تر داشته باشند.

وی با بیان اینکه ظرفیت سپاه و بسیج باید مورد توجه باشد، گفت: بسیج و سپاه در امور کشور و شهرستان نقش کلیدی دارند همچنان که در بحران سیل در ابتدای سال و سیل اخیر این مهم به مردم نشان داده شد.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش