۱۳۸کیسه آرد احتکاری در نهاوند ضبط شد

نهاوند را باید قطب معدنى غرب کشور کنیم

جعفر سلگی سرپرست فرمانداری نهاوند شد

تشریح جزئیات به شهادت رسیدن شهید رفیعی از زبان دادستان نهاوند

واکنش دادستان همدان به درخواست خانواده شهید رفیعی

شهادت سرباز وظیفه مهدی رفیعی در حین عملیات با سوداگران مرگ در نهاوند

۵تیم بازرسی بر فعالیت نانوایان نهاوند نظارت می کنند

بوستان بانوان “نرگس” نهاوند با ۵ میلیارد تومان کلنگ زنی شد

تخریب ۲۲ واحد ساخت و ساز غیر مجازات در باغات نهاوند

بهره برداری از طرح آبرسانی به روستای “تپه یزدان” نهاوند

  • کد خبر : 19582

صدای نهاوند:
امام جمعه نهاوند، گفت: استقرار دولت جوان انقلابی، راه‌حل مشکلات کشور است.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند،حجت‌الاسلام‌ عباسعلی مغیثی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه نهاوند گفت: بزرگ‌ترین مبارزه با آمریکا کار، تولید و خدمت به مردم است و هر دولتی که این سه مطلب را در دستور کار قرار دهد از مشکلات عبور می‌کند.

وی اظهار داشت: خطای محاسباتی آمریکایی‌ها دلیل شکست آن‌ها در طول این سال‌ها بوده است و در طول این ۴۲ سال همه توطئه‌ای انجام دادند ولی موفق نشدند و خطاهای محاسباتی داشتند و دارند و همه‌جا هم شکست خوردند.

حجت‌الاسلام مغیثی در بخش دیگری از خطبه‌ها گفت: همان‌طور که رهبر انقلاب فرمودند در رابطه با برجام سیاست قطعی ایران است که آمریکا باید تحریم‌ها را در عمل بردارد نه در حرف و بعد ما راستی آزمایی کنیم و اگر درست بود بعد ما به برجام برمی‌گردیم.

وی ادامه داد: اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها به برجام عمل نکردند و فقط شعار دادند و فقط ایران اسلامی به برجام عمل کرد ولی از این به بعد نباید فریب این شعارها را بخوریم.

امام‌جمعه نهاوند افزود: در برجام، اروپایی‌ها هم نشان دادند اراده‌ای از خودشان ندارد و دنباله‌رو امریکا هستند و در عمل برای رفع تحریم‌ها کاری نکردند و فقط شعار و وعده دادند.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها گفت: سفر رئیس قوه قضاییه به عراق و رئیس مجلس به روسیه بسیار مهم بود و برای تحکیم روابط انجام شد و ایران اسلامی امروز به قدرتی مهم در منطقه تبدیل‌شده است که در معادلات منطقه تصمیم گیر و اثرگذار است.

حجت‌الاسلام مغیثی در بخش پایانی خطبه‌ها با اشاره به شاخص‌های دولت جوان انقلابی گفت: انتخاب رئیس‌جمهوری خدمت گذار و انقلابی و مؤمن مطالبه رهبر انقلاب از همه مردم است.

وی افزود: دولت جوان انقلابی راه‌حل مشکلات کشور است دولتی که ساده‌زیست، ولایتمدار و مردم‌دار باشد مانند دولت شهید رجایی که مشکلات را حل کند و خدمت گذار مردم باشد و کار زیاد کند و تحریم‌ها را خنثی کند.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش