دستگیری فرد چاقوکش در نهاوند

کشف ۳۰ کیلوگرم تریاک در نهاوند

شرکت سیمان نهاوند در مسیر توسعه‌ی پایدار قرار دارد

امتحانات حضوری پایه‌های نهم و دوازدهم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در نهاوند برگزار خواهد شد

اراضی محدوده سد گرین نهاوند تملک می شوند

مشکل آبرسانی ۸ روستای نهاوند برطرف می شود

طرح برخورد باخودروهای غیر بومی با قدرت توسط پلیس نهاوند اجرا می شود

۵۰ درصد شهروندان نهاوندی بالای ۸۰ سال واکسن کووید – ۱۹ دریافت کردند

کارگروه پسماند نهاوند نسبت به اجرای وظایف قانونی خود اقدامی نکرده‌ است

اظهارات وزیر امور خارجه ایران در فایل صوتی منتشر شده؛مایه تعجب و تأسف است

  • کد خبر : 19681

صدای نهاوند:
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند، گفت: قدرت‌نمایی و انتشار تصاویر رعب‌آور با سلاح و یا فروش و تبلیغ مواد مخدر در فضای مجازی جرم است.

عباس آزاد بخت در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، اظهار کرد: قدرت نمایی با سلاح گرم و سرد در فضای مجازی جرم است که برابر قانون با افرادی که در فضای مجازی نسبت به ایجاد رعب و وحشت اقدام می کنند، برخورد خواهد شد.

آزاد بخت گفت: افردی که با تهیه و انتشار تصاویر و کلیپ های مختلف شخصی به منظورخود نمایی و نحوه استفاده از سلام های گرم و سرد اقدام به قدرت نمایی می کنند و باعث ترویج خشونت و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم و کاربران فضای مجازی می شوند توسط پلیس فتا و اطلاعات  شناسایی و دستگیر می شوند.

وی در مورد تغییر مسیر فروش مواد مخدر از دنیای واقعی به فضای مجازی به خصوص در شبکه های اجتماعی گفت: امروزه خرید و فروش مواد مخدر از دنیای واقعی به فضای مجازی کشیده شده است و برخی از افراد از فضای مجازی بعنوان، بازاری برای فروش مواد مخدر و تبلیغ آن استفاده می کنند که این افراد نیز پس از شناسایی توسط پلیس فتا و اطلاعات دستگیر و برابر قانون با انان برخورد می شود.

دادستان عمومی و انقلاب نهاوند با بیان این مطلب که تا کنون ۴۰ پرونده برای افرادی که در فضای مجازی از تصاویر و فیلم های رعب آور با سلاح و یا تبلیغ و فروش انواع مواد مخدر می کنند تشکیل شده است از ازهم‌وطنان خواست در صورت مشاهده صفحات این افراد موارد را به پلیس فتا یا اطلاعات گزارش کنند.

عباس آزاد بخت گفت: خرید و فروش سلاح و مهمات، قدرت‌نمایی و انتشار تصاویر رعب‌آور با سلاح وخرید و فروش یا تبلیغ مواد مخدر برابر قانون مجازات های اسلامی جرایم یارانه ای در فضای مجازی جرم بوده و دستگاه قضایی با همکاری ضابطین خود با رصد و پایش مستمر این فضا با اعمال غیرقانونی و هنجارشکنی‌ها در این فضا، با قاطعیت برابر قانون رفتار خواهد کرد.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش