دستگیری فرد چاقوکش در نهاوند

کشف ۳۰ کیلوگرم تریاک در نهاوند

شرکت سیمان نهاوند در مسیر توسعه‌ی پایدار قرار دارد

امتحانات حضوری پایه‌های نهم و دوازدهم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در نهاوند برگزار خواهد شد

اراضی محدوده سد گرین نهاوند تملک می شوند

مشکل آبرسانی ۸ روستای نهاوند برطرف می شود

طرح برخورد باخودروهای غیر بومی با قدرت توسط پلیس نهاوند اجرا می شود

۵۰ درصد شهروندان نهاوندی بالای ۸۰ سال واکسن کووید – ۱۹ دریافت کردند

کارگروه پسماند نهاوند نسبت به اجرای وظایف قانونی خود اقدامی نکرده‌ است

اظهارات وزیر امور خارجه ایران در فایل صوتی منتشر شده؛مایه تعجب و تأسف است

  • کد خبر : 19826

صدای نهاوند:
رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند، گفت: تا این لحظه هیچ روند بهبودی و بهتر شدنی در وضعیت کرونایی شهرستان نهاوند وجود نداشته است و در همان شرایط بحرانی هفته های گذشته قرار داریم.

دکتر سیامک دانشور در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، گفت: در حال حاضر و با توجه به شرایط موجود کمبود تخت برای بستری بیماران کرونایی نداریم و کادر درمان با فداکاری و تلاش بصورت شبانه روزی آماده خدمت به بیماران کرونایی است.

وی ادامه داد: ۸ بخش در دو بیمارستان به بیماران کرونایی اختصاص یافته است و بیماران کرونایی که شرایط خوبی ندارند در دو بیمارستان نهاوند بستری می شوند و اگر بعداز چند روز شرایط آنها رو به بهبودباشد، آنها را مرخص می کنیم و در صورت نیاز به داروهایی که در بیمارستان برای درمان آنها تجویز شده است می توانند بصورت روزانه به عنوان بیمار سرپایی به بخش کلینیک تنفسی بیمارستان مراجعه و پس از معاینه توسط پزشک متخصص داروی مورد نیاز خود را به عنوان بیمار بستری موقت تحویل بگیرند.

دکتر دانشور در ادامه از مردم خواست شرایط بحرانی نهاوند را باور کنند و همچنان از تجمع، شب نشینی، میهمانی و حضور بی مورد در خیابان ها خودداری کنند و پروتکل های بهداشتی و زدن ماسک را بصورت جدی رعایت کنند.

وی افزود کادر درمان تمام قد با فداکاری، تلاش و از خود گذشتگی برای حفظ جان و سلامتی مردم در خط مقدم مبارزه با این بیماری مرگبار با تمام ظرفیت و امکانات موجود قرار دارند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند بیان کرد: مردم به محض دیدن وجود علائم اولیه بیماری به پزشک مراجعه کنند و در صورت داشتن تنگی نفس حتما به بیمارستان ها مراجعه کنند.

وی افزود: اگر مردم در همان روزهای اولیه مشاهد علائم این بیماری به پزشک مراجعه کنند می توانند از مرحله دوم که مراجعه به بیمارستان و بستری شدن است جلوگیری کنند.

دکتر دانشور به مردم هشدار داد از هر گونه خوددرمانی خودداری کنند و به توصیه افراد غیر از پزشک برای درمان کرونا گوش ندهند.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش