دستگیری فرد چاقوکش در نهاوند

کشف ۳۰ کیلوگرم تریاک در نهاوند

شرکت سیمان نهاوند در مسیر توسعه‌ی پایدار قرار دارد

امتحانات حضوری پایه‌های نهم و دوازدهم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در نهاوند برگزار خواهد شد

اراضی محدوده سد گرین نهاوند تملک می شوند

مشکل آبرسانی ۸ روستای نهاوند برطرف می شود

طرح برخورد باخودروهای غیر بومی با قدرت توسط پلیس نهاوند اجرا می شود

۵۰ درصد شهروندان نهاوندی بالای ۸۰ سال واکسن کووید – ۱۹ دریافت کردند

کارگروه پسماند نهاوند نسبت به اجرای وظایف قانونی خود اقدامی نکرده‌ است

اظهارات وزیر امور خارجه ایران در فایل صوتی منتشر شده؛مایه تعجب و تأسف است

  • کد خبر : 19847

صدای نهاوند:
فرماندار نهاوند با بیان اینکه وضعیت قرمز و حاد کرونای نهاوند، همچنان قرمز استف گفت: روند بستری بیماران کرونایی در نهاوند سیر نزولی دارد.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، مراد ناصری روز یک شنبه در جلسه فوق العاده ستاد استانی مقابله با کرونای شهرستان نهاوند، اظهار کرد: همراهی مردم شریف نهاوند، کسبه، اصناف و بازاریان، سپاه و نیروهای بسیج با ستاد مقابله با کرونا در این شهرستان عالی و ستودنی است و این همراهی موجب شد میزان بستری بیماران کرونایی در نهاوند سیر نزولی داشته باشد و این روند باید همچنان تا تغییر رنگ نهاوند و رسیدن به شرایط ثبات ادامه یابد.

ناصری ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی مجموعه مدیران دستگاه های اجرایی و همراهی خوب اصحاب رسانه وتیم های بازرسی قرارگاه زیستی، بسیج و گروه‌های جهادی، ستاد صیانت از حقوق شهروندی، اصناف و بازار و بسیج و نیروی انتظامی و بازرسین نامحسوس در این چهار مجموعه سنگ تمام گذاشتند که این اهتمام و نظارت و بازرسی شبانه روزی آنها نتیجه بخش بود.

وی افزود: صدور جریمه‌ها در این شهرستان نشان از تلاش مجدانه نیروی انتظامی و برخورد قاطعانه پلیس با متخلفان و افراد بی توجه به محدودیت های تردد و همچنین حسن نظارت پلیس بر اعمال محدودیت های کرونا است.

فرماندار نهاوند، گفت: تلاش مجموعه کادر بهداشت و درمان و مرکز بهداشت در طرح شهید سلیمانی و فعالیت مراکز ۱۶ ساعته قابل تقدیر است.

مراد ناصری بیان کرد: ادارات طبق دستورالعمل ستاد کرونا در رعایت موارد بهداشتی و حضور کارمندان بصورت دورکاری اهتمام بیشتری بورزند.

ناصری تاکید کرد: امور مالیاتی از کسبه هایی که در زمان اعمال محدودیت ها مشمول تعطیلی شده اند، نباید مالیات بر درآمد بگیرد و ضدعفونی معابر و خیابانها و ناوگان حمل و نقل عمومی و همچنین نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در ناوگان عمومی باید تشدید شود.

وی گفت: با برگزاری هرگونه مراسم و تجمع ها و افراد بی توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی برخورد جدی می شود.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش